2737
2739

چند شب پیش مادرم ک فوت شده اومد تو خوابم برام ی دست لباس خوشگل خریده بود بد برا خواهرمم گرفته بود منتها تو دستش بود گفت بهش بااین پسره ازدواج نکن با خاستگاری ک خالت میگه ازدواج کن ی طوری تو خواب گفت ک حالا ک نمیشه بیخیال شو اخه خواهرم با ی پسره دوسته اومده خاستگاریش ولی ب خاطر مهریه سر نگرفت پسره حس میکنم زیاد خواهرمو دوست نداره حالا موندم بهش بگم مامان اومده تو خوابم اینو گفته یا نه البته خالم خاستگاری معرفی نکرده نفهمیدم مامانم کیو میگه خلاصه میگم مادرم دستش از این دنیا کوتاهه شاید خاسته چیزی بهمون بفهمونه از طرفی میگم ب خواهرم بگم دلش خالی میشه گناه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام حتما به خواهرت بگو چند ساعت ناراحتی بهتر از اینه که تمام زندگی آیندش خراب بشه حتما بهش بگو و پیگیر شو ببین اون کسی که مادرت میگه کیه شاید آدم خوبی باشه و خواهرت هم خوشش ازش بیاد مطمئن باش مادرت یه چیزی میدونه که اینو گفته

حتما باید بگی خوابی ک بعد بیدار شدن کاملا یادت باشه و بتونی تعریفش کنی نشونست و واقعی شاید تو چیزایی رو خبر نداری ولی خود خواهرت میدونه پس حتما بگو بهش

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
سلام حتما به خواهرت بگو چند ساعت ناراحتی بهتر از اینه که تمام زندگی آیندش خراب بشه حتما بهش بگو و پی ...

اره ولی چرا تو خواب خودش نرفته کلأ با ی حالت غمگینی گفت اونو ولش کن نمیشه دیگه

2706