2733
2734

احساس قدرت میکنم ، بالخره پا روی دلم گذاشتم و از عقلم پیروی کردم 

و دوست دارم دیگه گناه نکنم و خدارو معشوق واقعی برای خودم قرار بدم ، از خداهم میخابم به حق این ماه عزیز یه ادم مناسب و ایده ال نصیب دختر پسرای دم بخت بشه☺️☺️

😂 یاد زلیخا افتادم 

ولی افرین واقعا

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

تبریک میگم به خاطر انتخاب راه جدید❤️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمت گرم باریکلا دختر قوی  

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2728
😂 یاد زلیخا افتادم  ولی افرین واقعا

🤣🤣مرسی 

اخه خیلی عاشقش بودم و از این عشقه اذیت میشدم 

خانوادمم راضی نبودن خودشم بی توجهی میکرد دیگه دلو زدم به دریا ، فقط خدا کنه دلش نشکونده باشم

هنوز اولشه امیدوارم ادامشم همینطور قوی بمونی

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️اکانت davin31مال منه که تعلیق شده
🤣🤣مرسی  اخه خیلی عاشقش بودم و از این عشقه اذیت میشدم  خانوادمم راضی نبودن خودشم بی توج ...

نه بابا 

واقعا خوشحالم برات 

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
2740