2737
2739

من دوستی ندارم همشون مجازی ان خانوادمم خیلی دوست ندارن باهم بریم کافه ای رستورانی چیزی چون رزیم دارن کلا...یا بریمم کم پیش میاد

میخوام برم پانسیون یا پناهگاه یکم با سگا بازی کنم چون تو پارکا روم نمیشه ازشون بپرسم برم پیش سگاشون چون یطوریه..

کار بدی میکنم؟

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

17 البته دیگه ۱۸

درس بخوان و تلاش!کن آینده ات رو بسازی 

عبادت کن 

خودت بهترین دوست خودت باش 

عمرت رو هدر نده سال‌های طلایی عمرت رو هدر نده

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2731
درس بخوان و تلاش!کن آینده ات رو بسازی  عبادت کن  خودت بهترین دوست خودت باش  عمرت ر ...

همینطورم هست ولی انسان ادم اجتماعی ایه نمیشه تنها بمونه

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
2740
همینطورم هست ولی انسان ادم اجتماعی ایه نمیشه تنها بمونه

خواهر های عزیزم مادران عزیز دختران سرزمینم 

هر زن مادر سه تا نسل هست .چرا اینقدر زووم میکنن که زن رو به انحطاط بکششونن چون خداوند متعال ویژه به زنان عنایت کرده زن هم خالق است و فرزند رو در وجود خود ۹ ماه امانت نگه میداره و دوسال از شیره وجودش روزی می‌دهد. پس خداوند وقتی اینقدر قدرت به زن داده یک زن با تقویت روح و جسم اش می‌تواند بزرگترین کارها رو انجام دهد و نامدار باشد. هم در تاریخ اسلام زنان بزرگ داریم هم در تاریخ ایران .پس قدر خودمون رو بدونیم . و اگر همین زن به انحطاط کشیده بشه شیرازه زندگی و آرام آرام بنیان کل جامعه از هم می‌پاشد.

ما با عبادت با مراقبه کردن و اعمال پاک  مطالعه کردن درس خوندن  میتونیم نسل به نسل انسانهای پاک و شایسته تحویل آیندگان بدیم هر کدوم از ما زن ها مادر سه تا نسل آینده هستیم. 

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

درکت میکنم به دوست و همدم احتیاج داری ی زمانی هم سن تو بودم 

برو باشگاه 

برو آموزش هنرهای مورد علاقه ات 

اونجاها دوست هم سن خودت زیاد هست 

فقط دخترم عمر با ارزش ات رو هدر نده

2706