2733
2734
راضی ان خودشون کسی بد به دل نگرفت از خانواده خودش

خودشون راضی بودن

راستش اخلاقشون یه جوریه حرف بقیه براشون مهم نیست

کلی آدم گلایه کردن ازشون و اینا گفتن تصمیم عروس و داماد بود 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
خودم ۱۷سال پیش ازدواج کردم.ن جشن عقد داشتم ن جشن عروسی اصلا هم پشیمون نیستم بجاش خونه دارم ماشین دوت ...

دقیقا من هم همینو میگم الان دونفر ازدواج کردن بخاطر تفاوت عقیده بعضی فامیل و.. حرف شد باینکه تموم شد بخیرخوشی ولی خب هنوز حرفش هست من واقعا مخ این چیزارو ندارم 

🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوبه اینطوری، راضی ان خودشون

اتفاقا منم مراسم ساده دوست دارم ،دوست دارم وقتی با یه آدم خیلی خوب ازدواج کردم ،مراسم ساده تو تالار بگیرم و فقط فامیلای نزدیک رو دعوت کنم ،چون مراسم مجلل خوشبختی نمیاره

«اللهم عجل لولیک الفرج»
2728
عشقم میگیرن که من خودم دوست ندارم مراسم و بنظرم محضری و یه جشن خودمونی توهمون محضر کافیه بخاطر همین ...

عزیزم منظورمو انگار متوجه نشدی میگم که مگه این حرف و حدیثا تو مراسم عروسیتون نخواهد بود ؟ اونموقع میخوای چیکار کنی

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
اتفاقا منم مراسم ساده دوست دارم ،دوست دارم وقتی با یه آدم خیلی خوب ازدواج کردم ،مراسم ساده تو تالار ...

واقعا، من نه بخاطر هزینه و فلان بخاطر حرف و حدیث اش دوست ندارم متاسفانه ما خانوادها و اقواممون عقیده و تفکراتشون متفاوت سازش ندارن منم ازین موضوع بدم میاد میگم به دل طرف و صاحب مجلس نمیره همش باید استرس داشته باشه

🌙
عزیزم منظورمو انگار متوجه نشدی میگم که مگه این حرف و حدیثا تو مراسم عروسیتون نخواهد بود ؟ اونموقع می ...

خب عروسی وقتی نباشه چطور حرف باشه؟ مراسم میشه همون عقد که بعدش اقوام درجه یک هستن که میان تموم میشه میره بزرگترا که دیگه حرف بینشون نمیمونه این بقیه و بچهاشونن که سازش ندارن 

🌙
خب عروسی وقتی نباشه چطور حرف باشه؟ مراسم میشه همون عقد که بعدش اقوام درجه یک هستن که میان تموم میشه ...

نه بعدا پشیمون میشی اون شبو به هیشکی اهمیت نده واقعا 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2740
واقعا، من نه بخاطر هزینه و فلان بخاطر حرف و حدیث اش دوست ندارم متاسفانه ما خانوادها و اقواممون عقیده ...

اتفاقا من وقتی مراسم ساده وخودمونی برگزار میشه بیشتر به دلم میشینه ولذت می برم

«اللهم عجل لولیک الفرج»
اتفاقا من وقتی مراسم ساده وخودمونی برگزار میشه بیشتر به دلم میشینه ولذت می برم

دقیقا کاش یکم عادی سازی شه این طورر مراسم گرفتن انقدر پدر مادرا فکرنکنن چه خبره سخت بگیرن🤦🏼‍♀️

🌙
عزیزم🥲😍چه خوب کاش برمنم اینطوری شه 

ان شاءالله

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا