2737
2739
عنوان

میخام برم مسافرت دو دلم

91 بازدید | 11 پست

سلام دوستان میشه راهنمایی‌م کنید..پسرم از اول عید مریض بود دکتر گف آنفلوآنزا گرفته،،خداروشکر الان بهتره... حالا شوهرم میگ بیا بریم مسافرت،،خودم دو دلم چون هم راه دوره هم گفتن سامانه بارشی وارد کشور میشه،،همم چندباری استخاره کردیم دوبارش خوب نیومد یبارش گف خوبه...نمیدونم چکار کنم الان شوهرم میگ اماده شو ان‌شاءالله بعد اذان صبح راه بیفتیم نمیدونم موندم چکار کنم...میخایم بریم مشهد،،تقریبا ۱۲،۱۵ساعت تو راهیم با ماشین چکار کنم با توجه به استخاره‌ها...‌‌‌‌‌‌‌‌‌اصلا برا سفر استخاره لازمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشهد الان به قدری شلوغه واقعا اشتباهه برید این تایم

اونک آره من میرم خونه مامانم هتل جایی گ نمیریم...فقط برا زیارت میریم حرم و برمیگردیم دوباره خونه مامانم

2731
2740
چی بگم استخاره کردی دلتو چرکین کردی منم شک داشتم واسه مشهد اومدن الان مشهدم میگم چه خوب کردم اومدم

خوشبحالت التماس دعا 

البته باراولی ک بد اومد ماشین هم خیلی خرابی داشت ک شوهرم برد درست کرد گف ماشین خرابی زیاد داشته...

من فقط برا پسرم میگم...نمیدونم چرا من میگم بریم شوهرم نه میاره وقتی اون راضی من میگم نه

ما رفتیم البته بین راه تو دامغان خونه گرفتیم 

تصادف خیلی زیاد بود تو جاده وحشتناک بود 

قیمت هتل هم خیلی بالا بود شما که خدا رو شکر جا دارید 

اگر قصدتون جدیه برا رفتن صدقه بده ایت الکرسی بخون 

ایشاا... همه مسافرا صحیح و سلامت برسن خونه هاشون