2737
2734

سلام دوستان

من یکی از اقوام دورو واقعاااااا دوس دارم

ولییییی سه ساله این عشقو پنهون کردم

نه میتونم بهش بگم نه میتونم فراموشش کنم

کاش پسر بودمممم😪

غرورم اجازه نمیده بهش بگم میترسم یک طرفه باشه 

ولی از طرفیم نمیتونمممم فراموشش کنم

دارم دیوونخ میشم

خیلییییی پیر آقا و مهربون و سربه زیریه

من عاشق همین مهربونی و آقاییش شدم

میترسم خیلی مسترسم اون منو دوس نداشته باشه چون توی انستاش یه بیوی عاشقانه زده

کاشکییییییی اونم منو بخواد🙂

من یه ادمیم که  جای تو بودم می گفتم چون می گفتم ولم کن مگه قرار چی بشه   ولی نکن ولمون کن ارزشی نداره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

دلو بزن به دریا بگو 

مگه چی میشه بگی 

منم آخرین بار خودم به شوهرم پیشنهاد ازدواج دادم البته قبلش هم چند بار اون پیشنهاد داده بود ولی خوب تصمیممون جدی نشده بود 

اینجوری حداقل حسرت نمیخوری بعدا که‌چرا نگفتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلو بزن به دریا بگو  مگه چی میشه بگی  منم آخرین بار خودم به شوهرم پیشنهاد ازدواج دادم ال ...

راستش من آدم کم رویی هستم

خیلیییی میترسم بهش بگم تو مطمئن بودی شوهرت دوست داسته بخاطر همین گفتی

2731
دلو بزن به دریا بگو  مگه چی میشه بگی  منم آخرین بار خودم به شوهرم پیشنهاد ازدواج دادم ال ...

بعضی وقتا یه دختر بگه جسارتشو نشون میده

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

اکر نگران رفتن ابروت نیستی بنظرم بگو

اگر جوابش رد باشه غرورت خورد میشه از فکرش میای بیرون

وگرنه این شکلی تا ابد تو فکرشی

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
اکر نگران رفتن ابروت نیستی بنظرم بگو اگر جوابش رد باشه غرورت خورد میشه از فکرش میای بیرون وگرنه ای ...

نگران آبرم نیستم

چون مطمئنم انقدر آقا و مهربونه به کسی نمیگه 

فقط میترسم

ازینکه پس زده بشم

2740
بعضی وقتا یه دختر بگه جسارتشو نشون میده

اره جسارت میخواد همچین چیزی 

به نظرم باید حرف دلشو بزنه اینجوری حداقل تا یه عمر حسرت نمیخوره که چرا نگفتم یا اگه میگفتم شاید اونم منو می‌خواسته ولی چیزی نگفته 

اره جسارت میخواد همچین چیزی  به نظرم باید حرف دلشو بزنه اینجوری حداقل تا یه عمر حسرت نمیخوره ک ...

ادم چقد میخاد زندگی کنه افرین به جسارت تو موفق باشی خانومی  

نگران آبرم نیستم چون مطمئنم انقدر آقا و مهربونه به کسی نمیگه  فقط میترسم ازینکه پس زده بشم

جراتشو داداشته باش باید تو زندگی تو هر مقطعی نه  رو بشنویمم و قوی بشیمم 

راستش من آدم کم رویی هستم خیلیییی میترسم بهش بگم تو مطمئن بودی شوهرت دوست داسته بخاطر همین گفتی

مستقيم بش نگوو عاشقتم اول باب دوستی رو باز کن ببین خودش چی میگه

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2706