2737
2734

بیست و یک سالمه محجبه هستم .خیلی توسل کردم برای ازدواج.چرا کسی از من خوشش نمیاد😭😂هم خندم میگیره هم گریه.چطوریه دختر عموم کلی از در دیوار بالا میرن خاستگار ها براش اما من هیچی 😂.

کیا مثل منن؟فک نکنم مثل من باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تو مگه توخونه دختر عموتی یهو اغراق میکنن شایدم معرف داره  شایدم زرنگ و زبله میره اینور اونور ...

آخه خواهرم همیشه منو مسوزونه یه جورایی اون داره خاستگار نو نداری.من خیلی توسل کردم به شهدا اما واقعا نشد.دیگه چیکار کنم😔

2738

منم دقیقا اینجور بودم هیشکی منو نمیخاس . خوش چهرم نبودم. منم چسبیدم ب درس و کار .

درسم ک تموم شد یه کار خوب پیداکردم.

پولامو جم کردمو وام گرفتم و براخودم ماشین خریدمو کم کم با قسط و وام تونستم یه خونه کوچیکم بخرم ک اجاره دادمش و ماهانه پول اجارشو میگیرمو قسط و بدهیامو میدم .  چندوقتیه خاستگار زیاد دارم اما حالا این منم ک بااحتیاط انتخاب میکنم. و طاقچه بالا میذارم.

آخه خواهرم همیشه منو مسوزونه یه جورایی اون داره خاستگار نو نداری.من خیلی توسل کردم به شهدا اما واقعا ...

خدا جوابشو میده ولش کن بعدم تو این سن الویتت بعد از مسائل دینی اخلاقی شغل و درامدت باشه تا دنیا و آخرتت رو داشته باشی یکار کوچیک داشته باشی خیلی خوبه

منم دقیقا اینجور بودم هیشکی منو نمیخاس . خوش چهرم نبودم. منم چسبیدم ب درس و کار . درسم ک تموم شد یه ...

وای چقدر خوب .منم خودم دانشجوی خوابگاهی هستم و تو شهر خودمون نیستم

2706