2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  من ترید انجام میدم تو بازار طلای آب شده  تو خونه با گوشی  راحته ولی نی ...

چه مدت طول کشید یاد گرفتید؟

چه قدر تو ضرر بودید که به سود ثابت رسیدید ؟با چقد سرمایه؟

ببخشید گلم دوس داشتی جواب بده

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2728
چه مدت طول کشید یاد گرفتید؟ چه قدر تو ضرر بودید که به سود ثابت رسیدید ؟با چقد سرمایه؟ ببخشید گلم د ...

حداقل دوماه کار کردم 

ضرر داشتم ولی از سود و طمع خودم بوده روزی ۵۰۰ ۶۰۰ راحت دارم 

با دومیلیون و پونصد هزار تومان سرمایه اولیه 

آدم سخت گیری هستم جای مطمئن وارد معامله میشم برا همین سودم همیشه مثبته

حداقل دوماه کار کردم  ضرر داشتم ولی از سود و طمع خودم بوده روزی ۵۰۰ ۶۰۰ راحت دارم  با دو ...

منم میخواستم شروع کنم به آموزش اما میگن حداقل دوسال زمان میبره مسلط شی با روزی ۷ یا ۸ ساعت مطالعه 

منم میترسم ادم کم حوصله ای هستم 

از چه آموزشایی استفاده کردی گلم؟ آموزشای فراچارت به درد میخوره؟خودت استراتژی داری

طلای فارکس هست؟

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
[QUOTE=333498535]منم میخواستم شروع کنم به آموزش اما میگن حداقل دوسال زمان میبره مسلط شی با روزی ۷ یا ...

پیام دادم گلم

2740