2737
2739
عنوان

پختن مرغ مجلسی

195 بازدید | 16 پست

خانوما من مرغ گذاشتم آب‌پز شه .توی آب چیا بریزم؟

بعدش آب رو بریزم دور یا بزارم آبش کم شه با همون آب سس مرغ درست کنم؟میخوام مردم سرخ شده و مجلسی شه

توی آبش که یه پیاز و نمک و فلفل بریز ولی بعد اینکه آبپز شد بریز دور

مرغای آبپز شده رو خوب سرخ کن بعد با پیاز داغ و فلفل دلمه ای و هویج و رب سس درست کن بریز روش کمی آب جوش بریز بزار با حرارت کم بپزه

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توش پیاز ریز خرد شده هویج و زرچوبه و فلفل و نمک بریز، آبش که کم شد، مرغارو دربیار جدا سرخ کن، بعد تو روغن رب سرخ کن بریز تو آبش بذار چند دقیقه بجوشه، 

موقع سرو، مرغو بذار سسشو بریز روش، مثل رستورانی میشه

برای دو روز در هفته نباید نگران بود: یکی دیروز یکی فردا
توی آبش که یه پیاز و نمک و فلفل بریز ولی بعد اینکه آبپز شد بریز دور مرغای آبپز شده رو خوب سرخ کن بع ...

اها یعنی آبی ک آب‌پز شده هم بریزم دور و از آخر آب جوش جدا بریزم؟

من هیچوقت آبشو دور نمیریزم، سس با آب لوله به نظرم مزه نمیده، اصلا هم بوی بد مرغ نمیده

برای دو روز در هفته نباید نگران بود: یکی دیروز یکی فردا
2740

بله بریزی دور بهتره

مرغ روهم اول کامل نپز، نیم پز باشه هتر سرخ میشه

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
2706