2737
2739
عنوان

دارم حرص میخورم نمی‌دونم چجوری خودمو آروم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 30 پست
خانواده هامون از اوضاع مالیمون خبر ندارن که بتونم زنگ بزنم بگم پول بدین و از این حرفا  به خودش ...

بگو از کسی پول گرفتیم که براش یه چیزی بفرستیم الان این مقدار از پولش خرج کرده خودمون فعلا نداریم

رفیق من سنگ صبور غم هاست
برو از مادرشوهرت پس بگیر بگو‌ پول امانت بوده شوهرم خبر نداشته از این به بعدش یادت نگه دار این مرد ق ...

پوله که دیگه برنمی‌گرده 

ولی آره شوهرم توانایی این رو داره که توی یک ثانیه چند میلیون پول رو الکی خرج کنه و پس انداز مخفی دارم چون واقعا پول آتیش میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجور میسازی با این شوهر من حرص خوردم جات وایییی ی جوری درستش کن اینجوری همش بی پولی

والا خودمم اشکام بند نمیاد 

خودم 2 میلیون دارم که گذاشتم برای مریضی چیزی 

حالا از اون دست میزنم ولی خوب مجبورم بسازم

2728
عزیزم این روزام میگذره  ولی نظرم اینه پنهان نکنید مشکلاتتون رو از اطرافیان  اینجوری اونا ...

آره همه ی طلاهام و پولایی که داشتیم رو گذاشتیم توی این کار که ورشکست شدیم 

ماشینمون هم یه هفته بعد از عروسیمون یعنی سه ماه پیش دزد برد 

2740
آره همه ی طلاهام و پولایی که داشتیم رو گذاشتیم توی این کار که ورشکست شدیم  ماشینمون هم یه هفته ...

ای وای عزیزم ناراحت شدم 

ماشین چیشد کلا پیدا نشد ؟

خودت نمیتونی سرکار بری؟

من سه سال پیش خودم بودم و نوزادم و حساب حالی 

از همسرم جدا شده بودم 

مشکلات مالی تا دلت بخواد داشتم واسه همین درکت میکنم 

ولی سرکار رفتم و الان خداروشکر اوضاعم بهتره 

اگه میتونی سرکار برو هم روحیه ت بهتر میشه هم از لحاظ مالی کمک میشه براتون 

ای وای عزیزم ناراحت شدم  ماشین چیشد کلا پیدا نشد ؟ خودت نمیتونی سرکار بری؟ من سه سال پیش خود ...

ماشین رو با کلاهبرداری مدارکش رو درست کرده و فروخته و هم کسی که خریده و هم خودشون فراری هستن و پلیس هم میگه خودتون برین پیداش کنین تا ما بیایم بگیریمیشون

آره دنبال کار میگردم برم سرکار 

شوهرم راضی نمیشه ولی با این کاراش غلط کرده مخالف باشه 

ماشین رو با کلاهبرداری مدارکش رو درست کرده و فروخته و هم کسی که خریده و هم خودشون فراری هستن و پلیس ...

دقیقا همین مشکل برای خواهرم پیش اومد متاسفانه دیگه بیخیال ماشین شدن 

عزیزم حتما برو سرکار خدا هم کمکت میکنه 

وضعیت من اینجوری بود ک مستاجر بودم با یه نوزاد و روحیه داغون و چنتا وسیله دست دوم از دیوار خریده بودم چون جهیزیه م رو نیاورده بودم 

اگه یه ماه حقوق نمیگرفتم پول نونم نداشتم 

ولی اون روزا گذشت 

مال دنیا میاد و میره .سعی کن بهش فکر نکنی چون دردی دوا نمیکنه فقط به آینده و روزای بهتر فکر کن و در کنارش کار کن و مطمئن باش خدا کمکت میکنه

مردا احمقن خواهر 😑💔 حتی یه کار واجبتر نرفته باهاش انجام بده ، آخهههه گوشی یه نفر دیگه به اون چه ربطی دارههه

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
دقیقا همین مشکل برای خواهرم پیش اومد متاسفانه دیگه بیخیال ماشین شدن  عزیزم حتما برو سرکار خدا ...

مرسی عزیزم از حرفهای آرامش بهشت 

انشالله خدا برات خوش بخواد و بهترینها برات رقم بخوره 

مردا احمقن خواهر 😑💔 حتی یه کار واجبتر نرفته باهاش انجام بده ، آخهههه گوشی یه نفر دیگه به اون چه رب ...

از همین حرص میخورم 

امروز میخواسم یه شیشه مایونز بخرم پول نداشتیم از این پوله هم دست نزدم و نخریدمم اینم برداشته این کار رو کرده

2706