2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ شماره ای نگرفتی ازشون؟

ی زنگ میزدی ک میگفتی من خودم ی سری چیزا فهمیدم و میخوام جدا شم ب کمکت احتیاج دارم بعد همسرتم میکشوندی همونجا 

البت شما بارداری و این کارا توصیه نمیشه ب نظرم با همسرت صحبت کن عزیزم 

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

عزیزم قبل اینکه بیلی اینجا مطرح کنی باید از شوهرت بپرسی و باهاش حرف بزنی اگه انقد بهش اعتماد داری 

و اگه موضوع مال گذشته و دوران مجردی هست که خب دیگه تموم شده رفته الانم با بچه تو شکمت پی قصیه رو نگیر ولی حتما به شوهرت بگو

2731

وقتی 22 ساله ته و ازدواج کردی همینه میزاشتی سنت میرفت بالاتر حداقل شانس انتخاب درستت هم میرفت بالاتر 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2740
میدونست ماشین شوهرت چیه

عقلم نرسید بپرسم ولی ینی انقد احمقه که ندونه و پاشه بیاد اینجا از خودش مطمئن حرف بزنه ؟ مادرشو چرا اورده بود دیگه اخه؟

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه ۳ زبونه 😍معلم زبان انگلیسی ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵

چرت میگه بابا 

چند وقت پیش یه پیج فیک به من تو اینستا پیام داد که اره شوهر تو با منه و وقتایی که تو نیستی میایم خونتون و ... ( حتی جاهای وسایل خونم رو هم میدونست ) ولی خب معلوم بود آشناست و قصدش خراب کردن زندگیمه 

به شوهرم نگفتم 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
بگو حالا ک چی؟ اومدی اینو بگی ک چی؟ توام عادی رفتار کن بگو مهم نیست برام ببین عکس العملشون چیخ

خیلی سعی کردم خودمو نبازم ولی نشد الانم نفسم میگیره حتی وقتی دارم مینویسمم همینجا

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه ۳ زبونه 😍معلم زبان انگلیسی ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵
2706