2733
2739

سلام دوستان.من سال پیش سقط داشتم و پریودام منظمه و ۹ ماه اقدامم تو این ۹ ماه توهم داشتم ک همش چند روز قبل موعد علائم داشتم و بعد پریودی و تمام اما این ماه مثل بارداری اولم شد یعنی ۱۰ روز ک از پریودی قبلیم گذشت دیگه علائمم شروع شد درد وسنگینی سینه .درد زیردل وگرگرفتگی که دفعه پیشم ۴ روز قبل موعد بی بی چکم مثبت شد الان این بی بی چکم ۷ روز مونده به موعده ممکنه باردار باشم؟ نظرتون بگید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

مثبته😍هدیه عید فطرتو زودتر خدا بهت داد😍

منم ۵ روز قبل موعود مثبت میشد

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
مبارکه بتا رو هم چک کن منم اینطوری بودم البته هاله نبود خط پررنگ بود و دوقلو

چقدر خوب 

دختر اگ پسر 

😭🖤دادا همیشه به فکرتم💔😔fatim               میدونی ته نامردیه که بدون خداحافظی رفتی رفیق😭⚰
2738
2706