2737
2739

سلام

لطفا از معایبش نگید چون من آزمایش دوره‌ای دادم و بدنم کیس مصرف راکوتان بود و هست و مشکلی براش پیش نمیاد

سوالم اینه که من یه دوره کامل مصرف کردم و خوب شدم ولی الان با شدت کمتر به مدت یه سال بعد از قطع برگشته جوشام‌

از دوستم که پزشکه پرسیدم خودشم مصرف کرده بود گفت اکثر کسایی که مصرف میکنن دوباره برای کنترل جوش‌های ریزی که برگشتن مصرف رو شروع میکنن.

اون دکترش با دوز کم دوره دوم رو پیشنهاد کرده بود مثلا ۲ بار توی هفته

کسی اینجا هست دور دوم هم با های‌دوز دریافت کرده باشه؟ همون روزی یه دونه منظورمه

از تجربه‌تون بگید بچه‌ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم با دوز خیلی خفیف برگشته ولی نمیخورم چون بزرگ نیستند

من رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت تتراسایکلین‌ بخور. ولی کسی که یه مدت راکوتان خورده آنتی‌بیوتیک روش جوابگو نیست. منم تقریبا دو ماهه تترا میخورم ولی تغییری نکرده اصلا. پس تو صافی و شفافیت پوست دوران راکوتان رو نداری اذیت نمیشی؟ چیکار میکنی همون جوشا خوب بشن؟ 

2731
من رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت تتراسایکلین‌ بخور. ولی کسی که یه مدت راکوتان خورده آنتی‌بیوتیک روش جواب ...

ببین باید قلق پوست خودتو پیدا کنی

من فوم شوینده بهم میسازه اینو میزنم با یه ضد آفتابی که بهش حساسیت ندارم. روزایی که بیرون نمیرم ضدافتابو ممکنه نزنم. شبا چون سنم نزدیک سی هست کرم دور چشم میزنم

یه ضد جوش فوری فقط روی جوش های کوچیک

یه ترمیم کننده ی خوب روی جای جوش ها

هیچ چیز دیگه ایی نمیزنم. تونر و آبرسان و مرطوب کننده فقط باید جوش بیشتر برام میشه

پوستم چرب حساسه و راحت با یه روبالشی و برخورد دست یکی به صورتم جوش میزنه

به صورتم دست نمیزنم. به پشت میخوابم. روبالشی رو زود عوض میکنم و سعی میکنم بیشتر از روزی دو بار پوستمو نشورم

2740

من چند سال پیش دو دوره مصرف کردم یه روز در میون یکی.

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻

راکوتان همون نورم اسکینه؟

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
هر دوره چند وقت بود ؟ 

دو ماه....هر بسته ۳۰ تا توش بود....یه روز در میون می شد دو ماه.

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻
2706