2737
2739
عنوان

بدون دعوت جایی میرید؟

182 بازدید | 31 پست

دوستان نظرتون راجع به اینکه بدون دعوت جایی برین چیه؟ یا اگه کسی بدون دعوت خونتون بیاد 

یه ساعت پیش یکی از دوستان همسرم زنگ زد که شام میاییم اونجا همسرمم از اونجایی که کلا ادم مهمون دوست و اجتماعی هست و اصلا روش نمیشه نه بگه یا کسیو برنجونه گفت بیان من بهش بارها گفتم دوست ندارم کسی بدون دعوت بیاد ولی بنده خدا میمونه تو رودربایستی 

این درحالیه که ما خودمون تا حالا نشده جایی بدون اینکه دعوت باشیم بریم 

اگه بخواییم بریم جایی قبلش زنگ میزنیم فلانی هستی فلان روز یه سر بیاییم 

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب صرف شام و نهار ن ولی مثلا بوده ساعت ۱۰ شب در حد نیم ساعت مامانم اینا برن خونه خالم یا عموی مامانم یا هرکس

ولی خونه مامان بزرگم انقد شلوغه خبر نکرده هم بری برات غذا هست

2731
اصلااااا به هيچ وجه حداقل از يه روز قبل بهشون خبر ميديم خودمم كسي خونمون بياد سرزده اخلاقم مثه سگ ...

منم اصلا دوست ندارم با این شرایط نه جایی برم نه کسی بیاد 

الان دیگه دوره زمونه ای نیست بدون دعوت ادم خودشو مهمون کنه

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

بدون دعوت جایی بری فقط خودتو کوچیک میکنی

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2738

وای نه اصلاااا

هرچه که برای خود میپسندی برای دیگران ام بپسند! همونطور که من دوس ندارم بدون دعوت و سر زده جایی برم...متقابلا از مهمون اینطوری ام خوشمم نمیاد 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

نه اصلاااا 

اون روز از صبح من و مامانم و داداش رفتیم خونه مادربزرگ مادری . بعد مامانم میگفت از سر کار بیا افطار میگفت خونه میخورم شام میام تا اینکه مادربزرگم زنگ زد گفت بیا دیگه پاشد اومد 😶

شاید باهاتون احساس راحتی میکنن که اینجوری میان

شما هم دفه بعد همینکارو کنید و اینجوری برید خونشون، ببین برخوردشون چیه، اگه بد بود بدون که شعورشون پایینه و راحت نیستن، یجورایی ارتباطتون یه طرفه میشه و میخوان فقط سواری بگیرن

وای من پریشب کلیییی مهمون داشتم 

یکی از اقوام همسرم اومدن بو‌دن اینجا مسافرت 

خودشون ویلا گرفتن 

ولی چون بقیه اینجا بودن اقاهه دلش میخواس تو جمع دوستاش باشه 

نزدیک خونمون خانومه پیاده شد رفت 

الان میحوان جدا شن سر همین موضوع😐

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2706