2737
2734
عنوان

خودکشی آسان

124 بازدید | 19 پست

سلام

مند۳۵ سالمه. چند هفته پیش یه سقط داشتم. مشکل بارداری هم دارم و براش خیلی استرس و فشار دارم.

شوهرم نمیگم آدم بدیه.ولی آدم هم نبودیم. ولی درکم نمیکنه. خیلی روزها تنهام میزاره و میره بیرون. از صبح تا عصر سرکارم و بعدشم که میام یه زندگی تکراری و بی هدف دارم. 

قرار بود عید بریم سفر البته نه سفر خاص یه روستا نزدیکشون ولی چون تحت امر خواهرش مقصد را عوض نکردم که خواهرش بیاد کلا سفر را کنسل کرد.

پدر و مادرم هم بعد یه عمر رفتم سفر. قرار بود ما هم بریم پیش اونا.ولی زنگ زدم گفتم نمی‌آیم. حالا هم که تو خونه ام شوهرم ولم کرده ور فته منم تنهام.

همه غم ها تودلمه. نمیشه گریه کنم. دکتر گفته استرس نداشته باش ولی باید حال و روزم را دید داغونم. کاش خونوادم پیشم بودن تا بشون پناه ببرم‌.

چند بار به مرگ فکر کردم. نمیدونم طلاق بیشتر باعث بی آبرویی خانوادم میشه یا خودکشی. یعد طلاقم نمیدونم باید چیکار کرد زندگیم بهتر میشه یا بدتر. تا حالا طلاق تو فامیل نداشتیم تصوری از بعدش ندارم. مردن راحت تره

ولی تا حالا هروقت به خودکشی فکر کردم به لحظه دفن و اشک های پدر و مادرم رسیدم دست و پام سست شد. عزیزترین آدم های زندگیم هستن طاقت ناراحتیش را ندارم. حتی همین الان طاقت ندارم بهشون زنگ بزنم و بگم روحم چه زجری داره میکشه.

کاش یه روش مرگ بود که کسی نفهمه خودکشی و مثل مرگ طبیعی باشه . با، اینجوری درد پذیرفتنش براشون کمتر خواهد بود. کسی آیده ای داره مخصوصا دکتر و پرستارها بیشتر سر در میارن.

راستی من خودم یه عمر نصیحت کردم و ملت را از افسردگی در می‌آوردم. پس بدونید الان دیگه داغونم که اینجام و اسن فکر ها را میکنم. نصیحت های عاقل اندیشانه ندید.

فقط بهم راه حل بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نکن این کارو ! به خاطر مامانت و بابات . خواهش میکنم میدونی مامانت چقدر داغون میشه ؟

چیزی که تا الان نگهم داشت اونا بودن. ولی دیگه نمیتونم تحمل کنم دارم خفه میشم. و هم دوست دارم شوهرم از عذاب وجدان بمیره. البته اگر وجدانی باشه

چیزی که تا الان نگهم داشت اونا بودن. ولی دیگه نمیتونم تحمل کنم دارم خفه میشم. و هم دوست دارم شوهرم ا ...

منم خیلی وقته بهش فک می‌کنم

ولی اگه دنیای بعد از خودکشی بدتر از اینجا بود چی؟

اگه دردا تموم نشد چی؟

اگه زنده موندیم و تا آخر عمر فلج و ناقص شدیم چی؟

پنج ساله هر روز میگم میگذره. درست میشه. همون اول بچه دار نشدم برای همین که یکی دیگه بدبخت نشه. 

هیچکس نیست باهاش حرف بزنم. دلم و روحم در عذابه قلبم سنگینه. نمیدونم از خدا طلب مزگ کنم یا ارامش

2740
منم خیلی وقته بهش فک می‌کنم ولی اگه دنیای بعد از خودکشی بدتر از اینجا بود چی؟ اگه دردا تموم نشد چی ...

نمیدونم . مگه بدتر از الان هم دنیایی هست!

و قطعا به مرحله نجات نمیرسم چون اصلا سر نمیزنه ببینه زنده ام یا مرده. احتمالا بعد برگشت پدر و مادرم اونا بفهمن 

پنج ساله هر روز میگم میگذره. درست میشه. همون اول بچه دار نشدم برای همین که یکی دیگه بدبخت نشه.  ...

راستش من هم هر روز از خدا طلب مرگم رو میکنم.

ولی به فکر پدر و مادر باش خیلی گناه دارن نابود میشن

روزی که اومدم تو زندگیم هیچی نداشت حالا همه چیز داره خونه و ماشین و پول ... پنج سال کار کردم تا هرچی نداشت و هر غصه ای داشت را برطرف کنم. حتی پول عروسی گرفتن نداشت. الان که مال داره دیگه خواهر و خانواده عزیزن. دیگه من رو مخم. منی که کل حرف زدنم در روز ۱۰ دقیقه نیست. فکر کنم  از اول هم دنبال پول اومده نه من

راستش من هم هر روز از خدا طلب مرگم رو میکنم. ولی به فکر پدر و مادر باش خیلی گناه دارن نابود میشن

چرا باید اینجوری زندگی کنیم؟گناهمون چی بوده؟

قدیم ها یه معلم داشتیم میگفت قبل از تولد زندگی و آیندمون را نشونمون میدن. اگر خواستیم به دنیا میایم و اگر نه هم به دنیا نمی‌آیم. بارها با خودم پرسیدم چی تو این دنیا دیدم که خواستم بیام!

نمیدونم . مگه بدتر از الان هم دنیایی هست! و قطعا به مرحله نجات نمیرسم چون اصلا سر نمیزنه ببینه زنده ...

من هر بار که فکر می‌کنم مگه بدتر از اینم میشه یه چیزایی تو همین دنیا سرم میاد که بفهمم آره خییلی بدتر از اینم میتونه باشه دیگه چه برسه به بعد این زندگی

همه خودکشیای ناموفق نجات داده نشدن خیلیا بدنشون به طرز عجیبی مقاومت کرده و زنده موندن

چرا باید اینجوری زندگی کنیم؟گناهمون چی بوده؟ قدیم ها یه معلم داشتیم میگفت قبل از تولد زندگی و آیندم ...

قطعا معلم چرت گفته به ما نشون ندادن.

من هم به هیچ عنوان نمیخواستم،به این دنیای مزخرف بیام

فقط رنج و عذاب بکشم

2706