2733
2739
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 105 پست
چرا؟! کامل بگوتادلداریت بدیم یاراهنماییت کنیم

مخالف ازدواج من و همسرم بود بخاطر اختلاف سنی ۲۲ سال . بعد عقد منو تحویل خونه مادرشوهرش داد .گفت خودت خواستی تنها بیا خونم ولی با شوهرت حتی پاتو تو کوچه هم نذار.اول فک میکردم شوخیه میخواد بترسونه ولی نه جدی بود.دارم دق میکنم.دلم تنگه مادرمه.مادرم شکسته شده . یواشکی توی رستورانی کافه ای خریدی چیزی میبینمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدون شوهرم کجا برم ؟ چرا غرور مردمو خورد کنم. من بدون شوهرم میمیرم . اون بدون من هیچ جا نمیره .همیشه ...

میدونم سخته بدون شوهرت بری

ولی بنظرم خودت برو کم کم آرامشون کن خلاصه بعد ۱ سال تورو که ببینن اوکی میشن.

سخت نگیر تنها برو فعلا

بدون شوهرم کجا برم ؟ چرا غرور مردمو خورد کنم. من بدون شوهرم میمیرم . اون بدون من هیچ جا نمیره .همیشه ...

مادرت بگویواشکی بیان وبرن

وبقیه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
برو خونه خانواده شوهرت 

اونجا میرم.اونا خیلی مهربونن کمکم میکنم ولی مادر خود آدم چیز دیگس😔😔😔😔😔😔😔😔😔مادر من خیلی خانم مظلوم و ارومیه .دلم براش تنگ شده

هرکس و تونستیم واسطه فرستادیم . شوهرم رفت جلو در خونشون دو ساعت سرپا وایسادم با کل و شیرینی من زجه م ...

حتما با یک مشاوره ی خبره صحبت کن. 

اگرم کسی رو میشناسی ک ازش حرف شنوی دارن بفرستین جلو. 

درضمن احتمال میدم شمابچه داربشین بچه رو ببرین پبش بابات نتونه طاقت بیارع. 

الانم دنیا ب اخرنرسیده. امروز باشوهرت برو پارک سینما رستوران خوش بگذرون بزار حتی تو بدترین حال سرزنده و شادباشی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
اونجا میرم.اونا خیلی مهربونن کمکم میکنم ولی مادر خود آدم چیز دیگس😔😔😔😔😔😔😔😔😔مادر من خیلی خانم ...

فعلنی یواشکی بامادرت قراربزارخب

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
میدونم سخته بدون شوهرت بری ولی بنظرم خودت برو کم کم آرامشون کن خلاصه بعد ۱ سال تورو که ببینن اوکی م ...

بعد ۳ سال حتی دلتنگمم نشده . با شوهرم میرم . بدون شوهرم صد سالم نمیخوام برم . اگه بدونن شوهرم چقد خوبه میذارنش روی سرشون .پدرم خودش ۱۵ سال از مادرم بزرگتره.حالا برا من ناز میکنه

2740
مخالف ازدواج من و همسرم بود بخاطر اختلاف سنی ۲۲ سال . بعد عقد منو تحویل خونه مادرشوهرش داد .گفت خودت ...

چندوقته ازدواج کردی؟!

عکساشون رونگاه نکن

چطور۲۲سال اختلاف سن؟!

همسرت زن وبچه داره پدرت مخالفه؟!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

پنج سال دیگه تو اوج جوونی شوهرت شد ۵۲ ساله میفهمی ماه بودن به چه معناست من واقعا کسایی که با اختلاف سنی ۱۲ سال به اونور ازدواج میکنن رو اصلا نمیتونم درک کنم ولی درکل اگه مادرت دلتنگشی یا پابزار رو دلت بدون شوهرت برو مطمئن باش شوهرتم درکت میکنه یا اینکه یکی که برای پدرت عزیزه رو واسطه کن یا اینکه کلا قید مامانتو بزن ولی اول واخر پدرت حق داره

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿
اونجا میرم.اونا خیلی مهربونن کمکم میکنم ولی مادر خود آدم چیز دیگس😔😔😔😔😔😔😔😔😔مادر من خیلی خانم ...

تماس تصویری بگیر فک کن خارج از کشوری

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
بعد ۳ سال حتی دلتنگمم نشده . با شوهرم میرم . بدون شوهرم صد سالم نمیخوام برم . اگه بدونن شوهرم چقد خو ...

شوهرت روبفرست پیش پدرت

مادرت بگویواشکی بیان وبرن وبقیه

پدرم همیشه خونش .اجازه نمیده به مادرم تنها جای بره . نهایتا به بهونه خرید سبزی و میوه و چیزی بیاد بیرون که اونم یواشکی با شوهرم میرم کافه رستورانی جایی میبینمش

حتما با یک مشاوره ی خبره صحبت کن.  اگرم کسی رو میشناسی ک ازش حرف شنوی دارن بفرستین جلو.  ...

شانس گهه عنه شخمی من.شوهرم توانایی شو ندارع خبر مرگم. کل خانواده پدریم از من و شوهرم بدشون میاد .عمو.عمه.فقط با پسرخاله هام ارتباط داریم که پدرم چشم دیدن اونارم نداره

2706