2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمش گرم شما پسرا انقدر بی لیاقتین ک مگ اینک فقط پولتون ب درد بخوره شاید شما خوب باشی ولی خشک و تر ب ...

دل شکستن هنر نیس عزیزم هرکسیو باید برا خودش بخایم خوبه مارو برای زیباییموت یا پول پدرمون بخان

دل شکستن هنر نیس عزیزم هرکسیو باید برا خودش بخایم خوبه مارو برای زیباییموت یا پول پدرمون بخان

مگ پسرا دل نمیشکنن؟مگ وقتی دل ما رو میکشستن حواسشون بود ب این چیزا؟

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
مگ پسرا دل نمیشکنن؟مگ وقتی دل ما رو میکشستن حواسشون بود ب این چیزا؟

تاوان اونیک دل شمارو شکسته  این اقا نباید بده ایشونم دلشون شکسته حالشون بده فکر کن چق بده بخاطر بی پولی ولت کنن فدای دل شکستت بشم عزیزم مطمئن باش اونیک دلتو شکست تاواننشو میده 

تاوان اونیک دل شمارو شکسته  این اقا نباید بده ایشونم دلشون شکسته حالشون بده فکر کن چق بده بخاطر ...

دو ساله تمام خواستمش دید دارم آب میشم انگار ن انگار رفتم پیشش جیغ زدم ایهاناس من اینو میخوامش اما نمی‌فهمه خیلی راحت بدون هیچ حرفی خندید رفت

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
دو ساله تمام خواستمش دید دارم آب میشم انگار ن انگار رفتم پیشش جیغ زدم ایهاناس من اینو میخوامش اما نم ...

چقد بیشعور بود 😞هرچی برای پسرا بیشتر دستو پا بزنی بیشتر دور میشن البته همه ادما همینن ،ناراحت نباش ب این فک کن چق پست بودددد و خوشحال باش ک زود خودشو نشون داد 

2801