2737
2739

☑️ سنجش بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی

🔸نوآموزان مشمول برنامه سنجش شامل نوآموزان بدو ورود به پایه اول (متولدین ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ تا ۱۳۹۷/۰۷/۰۱)، پیش دبستانی ۱ (متولدین ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ تا ۱۳۹۸/۰۷/۰۱) و پیش‌دبستانی ۲ (متولدین ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ تا ۱۳۹۹/۰۷/۰۱) می‌باشد و متولدین سال‌های مذکور باید در برنامه سنجش سال تحصیلی ۱۴۰۴_۱۴۰۳ شرکت کرده و در تاریخ و زمان مقرر در محل پایگاه حاضر باشند.

🔸همچنین لازم به ذکر است مدت زمان باز شدن سامانه محدود خواهد بود، لذا برای نوبت گیری اقدام عاجل صورت پذیرد.

🔸 یادآوری می‌شود والدین گرامی جهت نوبت گیری به سایت my.medu.ir مراجعه کنید 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

من هنوز نرفتم😑😑😑باید برم 

تو خونه نتونستم برم سایتش

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر خاله من متولد ۸ تیر ۹۹ هست پیش ۲ میشه؟ یا اینجا اشتباه نوشته آخه خاله ام گفت پیش ۱ ثبت نام کردم ...

حتما پیش دو هست ،حتما اشتباه گفته 

2740
ما رفتيم شوهرم دعواش با مسئول اونجا دراومد نصفه كاره برگشتيم ديگه هم ميگه نميخاد بريد😐😐

وا😂خودت ببر بگو یه جا دیگه رفتم یا واقعاً ببر ی منطقه ی دیگه

دعوا چرا ؟!

من دختر شهریوره ۹۷هس قدو هیکش ی ذرس من نمیفرستم مدرسه امسال...البته سنجسو قبول شده

نه بابا همه کوچیکن مدرسه ی دختر من همه کوچولو بودن نی نی 

وا😂خودت ببر بگو یه جا دیگه رفتم یا واقعاً ببر ی منطقه ی دیگه دعوا چرا ؟!

دخترم هم اصلا همكاري نميكنه، توي اتاق اصلي كه بايد تنها بره نميره، شوهرم هم اونو بهونه كرده ميگه چرا بچه بايد تنها بره تو اتاق مگه ميخان چيكار كنن كه پدر و مادر نبايد باشن، موندم چيكار كنم؟

دخترم هم اصلا همكاري نميكنه، توي اتاق اصلي كه بايد تنها بره نميره، شوهرم هم اونو بهونه كرده ميگه چرا ...

خب صحبت من بگو تنها نمیره بچه و برو یه گوشه وایسا یا تنهایی بدون شوهرت برو ،،

ميگه نميزارم تنها بره تو اتاق😐😐

بر ما باید در باز بود و منم صدا و حرکات رو میدیدم و می‌شنیدم 

2706