2733
2734
عنوان

میخام مجردی برم سفرر😁

174 بازدید | 28 پست

اولین بارم نیست میخام برم سفر چندین بار رفتم مشهد بادوستام 

امروز بااسترس مطرح کردم  گفتم دلم  میخام برم مشهد تک تنها باتور هی گفتن گرونیه هی گفتن پول نداریم و....

ولی حالاقصد دارم بگم میرم بیعانه میزنم میرم 

شما مجردی سفر رفتین؟؟؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

حالا خوبه هزینه سفرام باخودمه ولی باز میکن پول نداریم و...😂😂😂

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون موقع که ما مجرد بودیم از این غلطا برا ما حکم اعدام داشت😂😂

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731

سفر های یک روزه رفتم با دوستام 

خونه ما سفر های طولانی  و چند روزه قفله 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
اون موقع که ما مجرد بودیم از این غلطا برا ما حکم اعدام داشتیم 😂😂

خانواده منم نق نوق میکنن ولی من محکم میگم میرم یکم استزس میگیزما نزازن اینا ولی موفق میشن

بله...من تنها هم میرم تور نمیگیرم که ازاد باشم ولی حتما هتل و بلیط های رفت و برگشت از قبل رزرو میکنم و از قبلشم سرچ میکنم یه برنامه میچینم که تو شهر کجاها میخوام برم رفت و امدم با چی باشه گاها رستوران ها رو هم از قبل انتحاب میکنم

2738
اره همیشه تنها میرم

چندسالتونه؟؟؟هیچی نمیگن؟؟؟

منم دلم میخواد برم ب خونواده ام گفتم چیزی نگفتن  ولی فعلا شرایطشو ندارم انشاالله تااخر تابستون ...

چندسالته؟؟؟بنظزرم حتمابرووو یه حس خبی داره مجردی 

بله...من تنها هم میرم تور نمیگیرم که ازاد باشم ولی حتما هتل و بلیط های رفت و برگشت از قبل رزرو میکنم ...

من هرچندباری ک رفتم باتور رفتم ازاد نرفتم 

آره فقط راهیان نور🥴

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2706