2733
2739
عزیزدل مننننن!!! این چه حرفیه دورت بگردم... اصلن ام رو هوش بچت تاثیرنداره و امید دارم که خدا یه دختر ...

ممنونم عزیز دلم  ❤😘

الهی بحق این ماه عزیز هر چی از خدا میخوای بهت بده🤲

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیز دلم  ❤😘 الهی بحق این ماه عزیز هر چی از خدا میخوای بهت بده🤲

قربون دلت برم💜😍

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
قربون دلت برم💜😍

😘😘😘😘😘❤❤❤❤

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2728
ینی آی وی اف کردی‌

نه جون دلم گفتن بچه مشکل داره ازمایش از دی ان ایش باید بگیری برا سندروم داون و تروزومی خداروشکر گفتن مشکلی نداره 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2738
نه جون دلم گفتن بچه مشکل داره ازمایش از دی ان ایش باید بگیری برا سندروم داون و تروزومی خداروشکر گفتن ...

توچندهفته فهمیدی؟دکترفهمید؟مگ نبایدامنیوسنتزکنی؟یاسونونشون نمیده

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
@rose5300    

وای عزیز دلم 

خداااایا شکرت 

چقدر خوشحالم برات 

🥹🥹🥹

اشک تو چشام جمع شد وقتی دیدم تگم کردی 

مرسی عزیزم 

ایشالا بقیه دوران بارداریت با آرامش و شادی سپری بشه

و نی نی خوشگل و نازمون ب سلامتی بیاد بغل مامانش

خدااااایا بازم شکرت❤️❤️❤️

توچندهفته فهمیدی؟دکترفهمید؟مگ نبایدامنیوسنتزکنی؟یاسونونشون نمیده

سنو گردم ک گفتن مشکل داره چون بیماری قلبی و فشار خون دارم نمیشد امینو بدم سلفری دادم خداروشکر گفتن هیچ مشکلی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
وای عزیز دلم  خداااایا شکرت  چقدر خوشحالم برات  🥹🥹🥹 اشک تو چشام جمع شد وقتی دی ...

بازم ی گیر دیگه دادن برام مهم نیست😂فقط خوشحالم خداروشکر این بار گفتن به جفت حساسیت داری و خطرناکه برا خودت باید برم از ماه شیش بیمارستان هفته ای دو روز گفتم من بمیرم بچه سالم باشه الهی شکر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
بازم ی گیر دیگه دادن برام مهم نیست😂فقط خوشحالم خداروشکر این بار گفتن به جفت حساسیت داری و خطرناکه ب ...

ای بابا ... عجب داستانی شد🧐

حساسیت به جفت

این نی نی دیگه واقعا گُلدن بی بی هستش 😄

من فک میکردم خودم فقط سختی کشیدم و دوران بارداریم پر تنش بود 

من البته درگیر سلفری و این داستانا نشدم 

فقط تا دلت بخواد سونو ... آزمایش 

سونو آزمایش

یعنی هفتاد بار می مردم و زنده میشدم وقتی میخواستم بدم سونو گرافی

یاد اون روزای خودم میفتما الان خندم میگیره

تو اتاق دکتر تا رو تخت میخوابیدم که سونو انجام بشه ها روانی میشدم 

همش نگاهم به دکتر و میمیک صورتش بود که وقتی داشت دقت میکرد و حرف نمی زد 

همش میگفتم یه چیزی هست یه چیزی هست 🤣 

شروع میکردم رگباری از دکتر سوال پرسبدن 😁

خلاصه اون روزای پر استرس گذشت

و وقتی صورت دخترم رو دیدم که مثل ماه سفید بود و می درخشید 

فهمیدم که ارزش همه این سختی ها رو داشت 

عزیزم ایشالا خدا یه فرزند بسیار زیبا و بسیار باهوش و سالم تو بغلت بزاره و تمام این سختی ها یادت بره مامان عزیز.😍😍😍

ای بابا ... عجب داستانی شد🧐 حساسیت به جفت این نی نی دیگه واقعا گُلدن بی بی هستش 😄 من فک میکردم ...

ممنون فدات شم😂الهی خدا دخترتون و حفظ کنه من سر همه بچه هام همین بودم قبلیا سلفری ندادم ی بار میگفتن بچه اب دورش زیاده ی بار میگفتن کمه ی بار میگفتن رشدش کمه ی بار میگفتن خیلی زیاده زایمانشونم ک مردم و زنده شدم جوری ک برا این یکی رفتم پیش دکترم دکتر گفت تو چته دختر تو شانسی زنده ای باز بچه خواستی مگه جونتو نمیخوای 

حتی ویزیتمم نکرد گفت انقد پرخطره حاملگیت ک شاید مجبور شی سه ماه تمام بری بیمارستان بستری بشی 

ولی چیکار کنم که عاشقشم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706