2737
2739
خب خداروشکر اگر همسرت انسان خوبی هست مشکلی نیست الهی که بلا و بیماری از خونه قشنگتون دور باشه گلم .ت ...

فهمیدیم سرطان  داره بعدش  بعدش خودم انواع مریضی گرفتم فقط خدا بود کار خدا بود .خدا بزرگه عزیزم سختی بود مشکلات بود بحث بود دعوای زن شوهری  بود خوبیش اینه میگذره. 

خودت باش مگه خودت چشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال اول ازدواج فهمیدیم سرطان کلیه داره بعدش ترک تحصیل کردم بعدش خودم انواع مریضی گرفتم فقط خدا بود ک ...

دعوا زن و شوهری تو همه زندگی زناشویی هست .الهی که حالش بهتر و بهتر بشه چقدر خوشبختند که خانمی مثله شما دارن .الهی همیشه تکیه گاه هم باشید .نترس گلم همه دارو و درمان ها اختراع شده خداروشکر اینها هم میگذره الهی همیشه تندرست باشید 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
2728
گذشت ولی خوب حرف اطرافیان کشت منو

نباید اهمیت داد به حرف مردم چون پوشالی هست اونها سختی که شما و همسرتون متحمل شدید رو درک نمیکنن 

برن به درک قبلاً مهم بود الان نه

افرین گلم . زندگی اونقدر سخته که نمیتونی بشینی به ۸۰ میلیون نفر ایرانی ثابت کنی تو آدم قوی و خوب و دلسوزی بودی .

2740