2737
2734

من چند سال روی لباس زیرم زرد رنگ میشد 

فکر میکردم لابد تکرر ادرار دارم (چون گاها میشد روزی ۱۰ بار برم دسشویی و هر بار بشدت اضطراری شه یهو)

ولی مامانم گفت اون مال واژنه و ادرار رنگی نمیشه🥺

یعنی من چند سال عفونت واژن داشتم؟

چون شنیدم اکر رنگش زرد باشه یعنی عفونته 

ببخشید بوی بدی هم داره اتفاقا 

ولی خب گیج شدم نکنه چیز خطرناکی باشه 

بعدا قراره سونوی شکمی بدم که رحم هم توش هست 

کافیه یا باید حتما برم دکتر زنان؟

(نپرسید چرا زودتر نرفتم دکتر به هر حال شرایط به هیچ شکلی نبود)

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
با سونو معلوم نمیشه

یعنی مشکل تو رحم باشه مشخص نمیشه؟چطور مشخص میکنه؟

این برای عفونت بوده واقعا؟

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من توصیم اینه بری دکتر

ولی خودم این مدلی ک عفونت میگیرم هر ۱۲ ساعت ۱ قرص مترونیدازول۲۵۰ میخورم . معمولا باید تا ۱ هفته استفاده بشه.

کپسول لاکتوفم هم عالیع هرشب یکی بخور...این کپسول باکتری های مفید رو زیاد میکنه و جلوگیری میکنه از عفونت... یک نوع مکمله و عوارض هم نداره

بازم خاصی در مورد این مکمل تحقیق کن ولی عالیه

در مورد استفاده همزمان با مترونیدازول اطلاعی ندارم برای همین باهم استفادع نکن ترجیحا.

اسمم کامل نشده 😂  wednesday الان شد😐😂
2728
یعنی مشکل تو رحم باشه مشخص نمیشه؟چطور مشخص میکنه؟ این برای عفونت بوده واقعا؟

دکتر نری مشخص نمیشه که

عفونت رحم خارش  هم داره

و ترشح

عفونت ادراری  تکرر  ادرار  داره و بو و بازم خارش

یکی  از ایندوتاس.باید بری  دکتر.ازمایش بدی

باسونو مشخص نمیشه

ببین من توصیم اینه بری دکتر ولی خودم این مدلی ک عفونت میگیرم هر ۱۲ ساعت ۱ قرص مترونیدازول۲۵۰ میخورم ...

مرسی گلم ولی این محتویات زرد رنگ واقعا همون عفونت بوده؟

دکتر نری مشخص نمیشه که عفونت رحم خارش  هم داره و ترشح عفونت ادراری  تکرر  ادرار &n ...

مرسی گل

مرسی گلم ولی این محتویات زرد رنگ واقعا همون عفونت بوده؟

ممکنه باشه.

دو نوع عفونت داریم،قارچی و باکتریایی

این علائم برای عفونت باکتریایی هس.

اسمم کامل نشده 😂  wednesday الان شد😐😂
2740
ممکنه باشه. دو نوع عفونت داریم،قارچی و باکتریایی این علائم برای عفونت باکتریایی هس.

مرسی عزیزم