2733
2739

سلام عزیزا

خداروشکر خیلی دوستم داره مادرش برای منو خانواده ام کادو قبلا فرستاده بود

بهم گفته برو جمعه مادرم ببینتت با مادرم می‌خوام برم

استرس دارم دیشب معده درد داشتم الان دل‌درد دست و پام یخ کرده چطور برخورد و رفتاری داشته باشم؟

خیلی مذهبی هستن

بخدا آنقدر التماس خدا میکنم دعا میکنم چله گرفتیم تا بهش برسیم نگام کنه باهام حرف بزنه قربون خدا برم صدامو شنید گریه هامو دید

از یه طرف هم یک هفته نه پیام میده نه زنگ نمیزنه قبلش هم کلا خبری ازش نبود آنقدر که مغروره

بهش گفتم برم و مادرتون بپسنده چی؟ گفت مادرم خیلی رکه اگه خوشش بیاد بهم میگه خوشم اومده بفکرش باش اگر هم نیاد میگه نه دیگه خیلی مامانم رکه

الان زیارت عاشورا خوندم استرس دارم دعا کنید برام استرسم به خوشی و شادی به امیدخدا تبدیل بشه

خدایا یعنی میشه جمعه مادرش عاشقم بشه از من خوشش بیاد🥲

از خدا میخوام تو همین عید و ماه رمضون خواستگاریم باشه و الهی همههههههههههه به عشق هاشون برسن خوشبخت باشن و شاد و سلامت

توروخدا از ته دل و قلبتون برام دعا کنید الله پشت و پناهتون باشه

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبل اینکه ببینیش نیم ساعت قبلش ۶۰۰ بار بسم الله الرحمن الرحیم بگو شنیدم خیلی خوبه

خیلی ممنونم چشم حتما میگم خدا خیرت بده

خوب مادرش خوشش نیومد ازدواجتون منتفیه؟

نمیدونم

وقتی گفته برو پیش مادرم حتما حرف و نظر مادرش براش مهمه

اتفاقا اینطوری خیلی دوست دارم به خانواده اش احترام میزاره چون مطمئنم به منم میزاره

2740
مواظب باش پسر مامانی گیرت نیاد ک بدبخت میشی،البته ببخشید اینطوری گفتم ولی واقعیته. چشاتو رو واقعیت ه ...

نظرت برام محترم و ارزشمنده

بچه که نیست ۳۰ سالشه منم ۲۰ سالمه

اتفاقا ی بار گفتم مامانی و اینا هستی؟ گفت نه

والا تاجایی که من دیدم از طرف پسر میرسند خدمتت دختر کوچیک نمیشی بااین کار؟

نه چرا کوچیک بشم؟

وقتی گفته برو پیش مادرم خودش گفته برم اخه تاحالا مادرش منو ندیده

فقط کادو فرستاده بود از من براش گفته بود همین

نمیدونم برام دعا کن

زود عقد نکنی،ی مدت ارتباط داشته باشید تا بشناسین همو و حتما دقت کن ببین مامانش دخالت میکنه تو روابطتون یا ن و اینکه الویت همسرت تویی یا مامانش؟ایا ممکنه بخاطر حرف مامانش تورو ترک کنه یا تو رابطتون مشکل ایجاد کنه یا ن. امیدوارم هرچی ب صلاحته اتفاق بیوفته

اسمم کامل نشده 😂  wednesday الان شد😐😂
زود عقد نکنی،ی مدت ارتباط داشته باشید تا بشناسین همو و حتما دقت کن ببین مامانش دخالت میکنه تو روابطت ...

خیلی ممنونم

آره حتما همین کار رو میکنم

پناه برخدا...

رسم اینه که پسر بیاد خونه دختر ، شما داری خشت اول رو کج میذاری . اگر مامانش اینقدر مغرور و متکبره که گفته دختر بیاد تا من ببینم قبولش میکنم یا نه و پسر هم پذیرفته در آینده خیلی مشکل خواهید داشت . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
رسم اینه که پسر بیاد خونه دختر ، شما داری خشت اول رو کج میذاری . اگر مامانش اینقدر مغرور و متکبره که ...

باورت میشه هنوز خودم خبرندارم مادرش میدونه یا نه؟

فقط گفت برو مادرم تورو ببینه مغزم هنگ کرده نه پیام میده نه زنگ میزنه نه میتونم باهاش حرف بزنم

2706