2733
2734
عنوان

به هیچ عنوان این کارو نکنید🚫🚫❌️❌️

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول نزول و بهره برکت نداره من دقت کردم تو قرعه‌کشی خونگی که پول میزارم هم همینطوره

پول قرعه کشی برای منم برکت نداشته هیچوقت.

ولی خیلی ها رو دیدم با پول قرعه کشی پسر داماد کردن.خونه خریدن .خونه شونو ساختن ...خونه بزرگتر گرفتن ..وسیله خونه عوض کردن ...

نمی دونم چه حکمتیه،😔

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
واقعا من خودم پشیمونم از کارم

عزیزم توبه هم بکن چون عذاب سختی توقیامت داره

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728
پول قرعه کشی برای منم برکت نداشته هیچوقت. ولی خیلی ها رو دیدم با پول قرعه کشی پسر داماد کردن.خونه خ ...

این حرام نیست برااینه که بعضیادستشون سنگینه ازشون پول بگیری اون پول فقط خرج دکتروگرفتاری میشه برااینه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738
این حرام نیست برااینه که بعضیادستشون سنگینه ازشون پول بگیری اون پول فقط خرج دکتروگرفتاری میشه برااین ...

منم نگفتم  که حرامه عزیزم

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
اره آخه میدونی دیگران میگفتن نه نزول نیست فکر خوبیه کار خوبی کردی و فلان

اسی باورت میشه ۳بار خواستم باشرایط متفاوت وارد این کارا بشم پول بدم طرف سود بگیرم ولی هر۳دفعه تاقبل از اینکه ما پولو بدیم اون افراد یا توسط پلیس دستکیر میشدن یا ورشکست .دقیقا خدا۳بار نجاتمون داد بعداز بار سوم گفتم دیگه به این مسائل فکر نمیکنمو وارد نشدمو نخواهمم شد .

پول قرعه کشی برای منم برکت نداشته هیچوقت. ولی خیلی ها رو دیدم با پول قرعه کشی پسر داماد کردن.خونه خ ...

قرعه کشی خانگی اصلا ایراد شرعی نداره، خیلی هم خوبه.

با سود بانکی، وام بانکی و نزول هم فرق داره.

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
2706