2737
2734

دوستان ما پارسال یه مبلغی دادیم به یکی از فامیلامون که سود پولو بده بهمون اونم گفت میدم به فلان رفیقم چک و سفته هم ازش میگیرم بهتون میدم قرارشد که ماهانه دو میلیون بده که اون بده به ما بعد از یکسال خواستیم پولمونو بگیرم هی میگفت آخر سال با هزار تا مکافات شماره یارو رو پیدا کردیم زنگ زدیم نگو این سودو دو میلیون و ۵۰۰میداده این طرف ۵۰تومنو نگه میداشتع واسه خودش و در آخرم ما باهم حرف زدیم من چکو بردم بانک پولمو گرفتم

ولی.....

اگه دوستی پدری ،مادری،برادری،هرکسی هرکس به شما همچین پیشنهادی رو داد به هیچ عنوان قبول نکنید پولتونو وردارین ببرین بزارین بانک درسته سودش کمه ولی میدونید که جایه امنیه و هروقت هم دلتون خواست میرید برمی‌دارید 

گول این آدما رو نخورید اینم بگم که اصلا اون پول واسه ی من خوب نبود و برکت نداشت هیچ وقت دست به این کارا نزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما نزول نمیدیم خیالتون راحت😅

ماهم یکی اومد گفت پولتونو بدین من باهاش کار میکنم سود میدم ما طمع کردیم نزدیک ۱٠٠میلیونمونو دادیم الان چهار ساله دنبالشیم😑

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2740
پول نزول و بهره برکت نداره من دقت کردم تو قرعه‌کشی خونگی که پول میزارم هم همینطوره

عع جدی قرعه کشی رو نمیدونستم 

ولی واقعا واسه من برکت نداشت من به چشم خودم دیدم

لزوما برای همه نه مال من پول قرعه‌کشی که دراومد اصلا نفهمیدم چی شد

آره برای مامانمم ۶سال پیش ۴میلیون دراومد رفت النگو خرید بعدش دونه دونه فروخت اصلا نفهمیدیم چیشد

2706