2737
2739

چرا ادمی که ندیدم و فقط یه چیزایی راجبش میدونم باید بیاد خونه

مگه ببخشید خونه کاروانسراس

من بارها ب مامانم گفتم بگو بریم بیرون همو ببینیم اگه شرایط اولیه ش اوکی بود بعدا بیان خونه

میگه شاید اونا اصرار دارن که بیان خونه😐

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اصرار کردن قبول نکنید میان که خونتون و بپسندن نه شما رو!  همون بیرون قرار بذار 

طرز فکرت کاملا درسته

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731

سنتی ازدواج کردم خودم ولی

تنها نصیحتی که به بقیه میکنم اینه که سنتی ازدواج نکنید همین

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2738

من پدرم فقط کسی رو راه میداد که دیگه همه چیز قطعی بود

اعتقاد داشت خونه من بازار نیست هر کی از راه رسید سرش رو بندازه بیاد تو

خدا بیامرزش

چند وقت پیش یکی از آشناها صحبت کرده بود با برادرم که هم رو ببینیم و صحبت کنیم برادرم داد و قال که مگه خواهرم خونه نداره و خیابونیه که تو خیابون هم رو ببینن😐😑

آی حرص خوردم 

من از ۱۹ سالگی اعلام کردم، خاستگار سنتی نیاد ۲۴ دارم میشم و هنوز راه ندادم. 

منم همسن شمام

بیرون اشنا میشی خودت؟

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
با مادرا بیرون برین،  منکه راضیم حتی یه نفرم خونمون نذاشتیم بیان، فقط همسرم که اونم فامیل بود.

منم همینو ب مامانم میگم اما مامانم انگار جنس بنجول رو دستش مونده

میگه نه هرچی اونا گفتن

اصن انقد ناراحتم 

سنتی ازدواج کردم خودم ولی تنها نصیحتی که به بقیه میکنم اینه که سنتی ازدواج نکنید همین

چرا؟

مگه قبل ازدواج اشنایی نداشتی.

چرا؟ مگه قبل ازدواج اشنایی نداشتی.

نوع عشق و علاقه توی ازدواج سنتی با ازدواجی که قبلش دوست بودی زمین تا آسمون فرق داره 

آشنایی کم بود یه هفته ای عقد کردیم 

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706