2733
2734
عنوان

مادرشوهرتون افطاری دعوتتون میکنه؟

665 بازدید | 67 پست

واسه منکه با اینکه میدونست پام پیچ خورده و بچه ی ۸ ماهه دارم ، خودشو دعوت کرد😁 هنوز خودش به ما افطاری نداده

نظرش این بود که شوهرم از بیرون بگیره بیاره خب ، چی بگم حدود یه تومن توی این قرض و بدهی خرج افطار شد درصورتیکه میتونست ملاحظه کنه و اون لااقل اول دعوت کنه یا بالاخره دعوتمون کنه ولی هیچ به هیچ

مادرشوهرای شما چطورن؟

مادربزرگم تا پارسال با 85 سال سن دعوتمون میکردن... 

ولی دوماه پیش فوت شدن... 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خیر دعوت نکرده تازه فهمیده حامله ام زنگ نمیزنه حالمو بپرسه حتی

چرا زنگ بزنه ؟😁

این سوالو بعد بارداریم از مادرشوهرم کردم گفت چرا بپرسم مگه حالت چشه ، ماهم زاییدیم دیگه ، حیوونا هم میزان

😐😐😐😐😐

خدا رحمتشون کنه.

خدا تن شما رو سلامت نگه داره💜

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

نه بابا دلت خوشه‌ها پریشب برای بار دوم تو این ۵ سال ازدواجم رفتم خونش

ببین تو قورمه سبزی لوبیا نریخته بود

سالاد فصل درست کرده بود کاهوها همه قرمز شده بودن روی سالاد رو با یه گوجه پلاسیده تزیین کرد و آورد سس سالادم دو سه تا سس فرانسوی ایتالیایی و خردل آورد همشون تهش بود فشار میدادی گلاب به روت یه صدا از ظرف سس درمیاومد یه صدا از خودت

ظرفا همشون لک آب و خیس 

یه مو هم به چه بلندی تو برنجش بود

ولی من اصلا ناراحت نشدم یا بدم بیاد دیگه مدلش اینه بعد از هفتادسالم تغییر نمیکنه

نه....نکه مهمون نواز نباشه ضعف میاره میدونم سختشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706