2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همین الان می رفتم مشهد

از اونجا زنگ می زدم به بعضیا و حلالیت می گرفتم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

به همه زنگ نیزدم صداشونو میشنیدم و میگفتم منو واسه وقتایی که ناراحتشون کردم ببخشن 

بعدش سفارش دخترمو به عمه شوهرم میکردم و میسپردمش بهش  و تا صبح با خدا خلوت میکردم 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

می‌گرفتم میخابیدم تا اون یه روز تموم شه ( البته قبلش به مامانم میسپردم که هوای پسرمو داشته باشه )

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2706