2733
2739
عنوان

لجم گرفته

55 بازدید | 2 پست

سلام خانوما.شاید مشکلم از نظرتون خنده دار باشه ولی لجم گرفته شما جای من بودین چیکار میکردین؟ 

من واسه تمام مهمونای مادر شوهرم حضور دارم چ وقنی مهمون داشته باشن چه وقتی مهمونی برن. بعضی وقتا میزاره عصر ب بعدم زنگ میزنه مثلا میگه مهمونی دعوتیم پاشین بریم زیاد برام مهم نبوده تا حالا. ولی حدود 4 روز پیش خونه مامانم اینا بودیم حدود ساعت 5 زنگ زد گفت بیاین بریم خونه عمو شوهرم دعوتبم(شام کله پاچه داشتن من از کله پاچه متنفرم بعد گفتم شام کی کله پاچه مبخوره اخه؟) قبول نکردم گفتم مامانم بخاطر ما غذا درس کرده نمیتونم بیام ولی شوهرم رفت پیش خودم گفتم اشکال نداره کله پاچه دوس داره. شب بعدش بازم زنگ زد گفت دختر عموهامو دعوت کردم شمام بیاین واقعا حوصله نداشتم بازم نرفتم. الان  من اومدم خونه مامانم بازم همین الان زنگ زدن خونه یکی از فامیلا دعوتیم بیاین بریم. گفتم خب من ب مامانم قول داد  زودتر میگفتین من با ی لباس خونگی اومدم خونه مامانم بخام برم باهاشون باید برم خونه خودمون لباس بپوشم. بعد لجم گرفت گفتم من نمیایم شوهرمم گفت من میرم. گفتم تو اون دفعم نیومدی خونه مامانم اینا الانم نمیخایی بیایی پس منم نمیام تنهایی برو. 

اینم بگم من حاملم و شکر خدا با شوهرمم هیج مشکلی ندارم ولی الان حرصم گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.