2737
2739

کسی تاحالا امتحان کرده؟! که مثلا دهنش بو بد بده و وقتی آدامس مسخوره بوش بره؟! تاثیر داره؟! 

آدامس تریدنت نعناییی خوبه؟! 

اگر از مشکل داخلی و معده یا خدای نکرده عفونت دندان و لثه نباشه اره میره

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر از مشکل داخلی و معده یا خدای نکرده عفونت دندان و لثه نباشه اره میره

😐💕پس اینا نباشه مشکل از چیه😂💕

من نمیدونم دهنم بو بد میده یا نه ولی هر جا میرم آدامس میخورم می خوام ببینم اینقدر آدامس میخرم حتی اگر بو هم بده باز از بین میبره؟! 😐🚶‍♀️

2728
😐💕پس اینا نباشه مشکل از چیه😂💕 من نمیدونم دهنم بو بد میده یا نه ولی هر جا میرم آدامس میخورم می خ ...

متوجه نیستید؟😁

بعضیا کلا بدون هیچ علتی دهنشون بو میده و بعضیام زیادی مبخوابن و بعد ک پاشدن دهنشون بوی بد میده 

ولی بیشتر از همون میکروبی بودن معده س

کلا دهن بود میده ولی بعضباش میره بعضیاش ن اگ نرفت یعنی مشکلتون همیناس ک 

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
متوجه نیستید؟😁 بعضیا کلا بدون هیچ علتی دهنشون بو میده و بعضیام زیادی مبخوابن و بعد ک پاشدن دهنشون ...

یعنی با اینکه آدامس میخورم باز دهنم بو بد ممکنه بده ؟! 😐🚶‍♀️

2740
یعنی با اینکه آدامس میخورم باز دهنم بو بد ممکنه بده ؟! 😐🚶‍♀️

خودت امتحان کن ولی فکر نکنم بود بده حداقل برای چند ساعت ادامس نعنایی خیلی خوبه برای بوی بد دهان یا ازاون قرصای نعنایی بگیر خیلی تاثیر داره

خودت امتحان کن ولی فکر نکنم بود بده حداقل برای چند ساعت ادامس نعنایی خیلی خوبه برای بوی بد دهان یا ا ...

من نعناییی تریدنت میخرم فقط در حد نیم ساعت می خوام😐😂

من نعناییی تریدنت میخرم فقط در حد نیم ساعت می خوام😐😂

خب اوکبه اشکال نداره ک