2737
2739

رفته بودم کفش مجلسی بخرم،از پشتش زیپ کوچولو میخورد،چند بار تلاش کردم نتونستم ببندمش حس کردم زیپش خرابه،به آقاعه گفتم فکر کنم زیپش خرابه.

یه دختر تقریبا ۱۸ ساله فروشنده بود بهش گفت خانم رحمانی برو کمک مشتری،دختره اومد نشست کفشو پام کرد زیپشو بست.

خیلی خجالت کشیدم حس کردم غرورش شکست.

به نظرتون غرورش شکست یا براشون عادیه؟

مثل خیلی از شغلا که یسری کارا براشون عادیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

نه نوکری که 

کمک کرده

تو گفتی نمیتونم کمک کرده

بهش نگفتن وظیفه بری کفش مشتری که بلده ببنده رو ببندی

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

برای چی بایدناراحت بشه؟شغلی که خودش انتخاب کرده بعدش شماکه بهش نگفتی فلانی بیازیپ کفشموبکش 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

منم همین احساسو دارم وقتی میرم برای پدیکور ولی بنظرم چون شغلشون اینه و ممکنه گاهی وقتا پیش بیاد اگه رفتار مشتری هم خوب و محترمانه باشه حس بدی به ادم دست نمیده

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
2706