2733
2739
عنوان

حس میکنم حقمه خودمو بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 27 پست
ن کامل نبود اصلا پریود بودم  همه کارو رو اون کرد من نمیخواستم شبیه تجاوز بود

ببین به خاطر کمبود محبتی که خودت اولش گفتی سمت این کار رفتی 

ولش کن دگ سعی کن وارد رابطه نشی خیلی زوده برات ۲۰ ساله هاش موندن چ برسه تو 

و اصلا خداروشکر کن نشد برات

ی مدت زمان بگدره حالتم خوی میشه

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین به خاطر کمبود محبتی که خودت اولش گفتی سمت این کار رفتی  ولش کن دگ سعی کن وارد رابطه نشی خ ...

تشویقمم میکردن ک باهاش بمونم

ولی فک نکردن وقتی تشویق میکنن باعث میشه من به هر حرفی میزنه گوش کنم

2731
تشویقمم میکردن ک باهاش بمونم ولی فک نکردن وقتی تشویق میکنن باعث میشه من به هر حرفی میزنه گوش کنم

واقعا متاسفم چه ادمایین

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
خداروشکر شر اون کنده شد تا دیدم گف بدزدمت ببرمت برا مامام😂

اسی تا چ حد پیشرفتی باهاش اخه تو ۱۵ ساته اصلا سین.. هاتم در نیومده 😁

چون کسی نیست گفتم ازت بپرسم 

اسی تا چ حد پیشرفتی باهاش اخه تو ۱۵ ساته اصلا سین.. هاتم در نیومده 😁 چون کسی نیست گفتم ازت بپرسم&n ...

لا پام انقد کار بلند بود اصن اذیتم نشدم ن بابا سینه هام ۷۵ اینان هیکلم پره

من قد بلند و هیکلیم از ۲یا۳ سال پیشم خاستگار داشتم

2740
اسی تا چ حد پیشرفتی باهاش اخه تو ۱۵ ساته اصلا سین.. هاتم در نیومده 😁 چون کسی نیست گفتم ازت بپرسم&n ...

قیافمم خوشگله چشام رنگی صورتمم پره ارایش ملیح با یه افکت برا رنگ و اینا ک بزارم عروسک میشم 

قیافمم خوشگله چشام رنگی صورتمم پره ارایش ملیح با یه افکت برا رنگ و اینا ک بزارم عروسک میشم  

به به منم عاشقت شدم 

لا پام انقد کار بلند بود اصن اذیتم نشدم ن بابا سینه هام ۷۵ اینان هیکلم پره من قد بلند و هیکلیم از ۲ ...

لاپام انقد کار بلند بود منظورت چیه 

نمیفهمم

منظرم اینه لباس زیرم در نیورد فقط اونو گذاشت لا پام ارضا شد

نشسته یا ایستاده ؟ 

به تو هم خوش گذشت ؟ 😅

اسی رمزی بگو میان میترکونن