2733
2734
عنوان

شوهری ک ب خودش میرسه🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 51 پست
اره ولی به مرده زشت نمیاد فک کنم🤣

چرا میاد اتفاقا

به این خوشگل سوسولا نمیاد😂

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
چشمات اگه ضعیفه فمتو لیزیک کن . دنیا و فول اچ دی ببینی  موهاتو یبار کراتینه کن  چون ماه ...

ببخشید من دنبال یه متخصص پوست میگشتم که روتین پوستی داشته باشم

پوستم مشکلی نداره ولی میخوام پیشگیری کنم از چین و چروک و....

شما متخصص خوب سراغ ندارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشمات اگه ضعیفه فمتو لیزیک کن . دنیا و فول اچ دی ببینی  موهاتو یبار کراتینه کن  چون ماه ...

روتین پوستی موافقم دید چشمم خوبه فشیال هم اوکیه

پزوتئین تراپی هم خوبه،ممنونم🙂

INFP(رویا پرداز)ScPD
2728

برو باشگاه با رژیم های سالم خوری متنوع

تور سفر ثبت نام کن دوست های خوب پیدا کن دوره ای با هم باشید

همه اش که دستکاری بدن نیست

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2740
حب شغلش آزاده بعد تا من بهش نگم واسه من و بچمون خرج نمیکنه

منظور منو نگرفتی گلم میگم این رسیدگی تیست واقعا کارای اصافه انجام میده رسیدگی به حموم رفتن و رعایت نظافت ومرتب بودن به مو پوست رسیدن به سلامتی رسیدن رسیدگیه اینا بنظرم اثلا رسیدگی نیست کارای اضافه و بدیه که انگار ادم از خودش بدنش رضایت مداره که مدام دماغ عمل کنه و تتو بزنه بدنه خودشه ها ولی بنظرم از عزت نفس پایینه 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
پس چی؟

به قرو فر رسیدنه🤭

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

حالا شوهر من حتی حموم هم ب زور میفرستمش😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

مردی ک ب خودش برسه ک خیلی خوبههه

در مورد عمل بینی هم😶تا بینیش خیلی بزرگ نباشع ندوسسسس

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706