2737
2739
عنوان

درمان لک قهوه ای بدن

91 بازدید | 9 پست

بچها من قسمتی از ساقه پاهام قبلن چون حساسیت پوستی داشتم لک های قهوه ای زده خیلی دکتر رفتم خوب نشده میخوام ببینم ب نظرتون با لیزر خوب میشه؟شما چیزی استفاوه کردید ک خوب باشه؟

من خودمم پوستم حساسه صورتم پر از لکه آفتاب سوختگی بود چندین ساله چیزی نمونده ک امتحان نکرده باشم از کرم و ماسک و دکتر و....فقط لیزر نرفتم ولی الان دوماهه روغن هسته انار میزدم بخش زیادیش پاک شده،اولین باره تو زندگیم دارم نتیجه میگیرم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بابا پاک میشه اینا ک خیلی کمه ببین اصل اصل بگیر من از یه پیجی تو اینستا گرفتم Lia_healthcare&n ...

پیامشون دادم ایشالا که جواب بدن خیلی خسته شدم لیزر خیلی هزینه داره و مشخصم نیست که بره شما بعد چند وقت لکاتون رفت چقد هزینه دادی برا سرمش

2740
پیامشون دادم ایشالا که جواب بدن خیلی خسته شدم لیزر خیلی هزینه داره و مشخصم نیست که بره شما بعد چند و ...

عزیزم سرم نیست یه قطره س

من الان۳ماهه دارم استفاده میکنم من لکه های خییییلی عمیق بود و قدیمی الان بخش زیادیش پاک شده بخشیش هم کم رنگ دیگ تا محو شدن کاملش باید ادامه بدم

پیامشون دادم ایشالا که جواب بدن خیلی خسته شدم لیزر خیلی هزینه داره و مشخصم نیست که بره شما بعد چند و ...

هزینه هم۱۷۰تومن من خریدمش خیلی هم بصرفه س چون غلیظه خیلی دیر تموم میشه

برا شما قطعا زودتر جواب میگیرن چون خیلی کمه لکه هاتون