2737
2734
خدا را شکر بازم خوبه  در کل از دنیا راضی هستی خوشحال زندگی میکنی

تو زندگی همه پستی بلندی هست اینطوری نیست که همیشه شاد باشم میبینی یروز خوشحالم از ته دل بلند میخندم اما یروز انقد حالم بده که فقط‌گریه‌میکنم اخه من سابقه افسردگی از سن کم رو دارم که الانم اومده سراغمو  خیلی اذیتم میکنه

چون عقد هستم شوهرم همیشه کنارم نیست بخاطر کارش هم زیاد همو نمیبینیم ولی اون ساعاتی که پیشم هست خیلی ادم شادی هستم خیلی زندگی رو دوسدارم میگیم‌میخندیم اما وقتی ازپیشم میره دوباره انگار کل دنیا اوار میشن روسرم کل دیوارای خونه بهم فشار میارن تنگی نفس میگیرم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو زندگی همه پستی بلندی هست اینطوری نیست که همیشه شاد باشم میبینی یروز خوشحالم از ته دل بلند میخندم ...

خوشبخت بشید کنار هم و خوشحال که همه غم و غصه کودکی فراموش بشه

خوشبخت بشید کنار هم و خوشحال که همه غم و غصه کودکی فراموش بشه

ممنون عزیزم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2728
روحیه ت چجوره تونسی با روزگار  کنار بیای

اینقدر زندگیم داغونه که افسردگی حاددارم 

سابقه چندین بارخودکشی ناموفقو  هم متاسفانه دارم😂

ولی بازم یه جوری رفتارمیکنم انگار همه چی داره به بهترین شکل ممکن میگذره😐

2738

به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم

ولی

سعی کردم خودم رو با داشته های زندگیم سرگرم کنم و حداقل داشته هامو ببینم

اما اینکه به هیچکدوم از خواسته هام نرسیدم بی تقصیر نیستم چون خودمم تلاشی نکردم

بد نیست

نمیگم مشکل ندارم، چرا دارم ولی خب خوبه میگذره

گذشته سخت داشتن خیلی بده چون حتی اگه توی آینده هم حالت خوب باشه فکر کردن ب گذشته حالتو میگیره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706