2737
2739

منو الان چهار پنج دوره هست نریختن

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتراض زدی ؟چرا آخه ؟

هیجا درست جوابتو نمیدن رفتم دفتر پیش خوان گفت چون سنت بالا ۱۸شده باید عکستو بارگزاری کنیم برا سجام و اینا انجام دادم بازم برام نریختن رفتم بانک بانک گففت حسابت مسدود بوده برا همونه شماره شبامو عوض کردم بازم نریختن 

باز رفتم دفتر پیش خوان مرده گفت ما کارای سهام عدالتو انجام نمیدیم 

حالا شاید برم کافی نت ی اشنامون ببینم میتونه درستش کنه من شبارو تغیر دادم ولی هنوز پول به شبای قبلی میاد برا همین برگشت میخوره 

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸
2728
هیجا درست جوابتو نمیدن رفتم دفتر پیش خوان گفت چون سنت بالا ۱۸شده باید عکستو بارگزاری کنیم برا سجام و ...

من هیچ تغییری ندادم حتی آذر ماه برام ریختن این سری برا همه خانوادم ریختن جز من

من هیچ تغییری ندادم حتی آذر ماه برام ریختن این سری برا همه خانوادم ریختن جز من

منم برا همه خوانوادم میریزن جز من

برو داخل سایت سهام عدالت مینویسه بت واریز شده یا نه برگشت خورده یا نه و اینا