2737
2739
دهم یجا یازدهم یجا دوازدهمم یجا دیگه بودم نه مشکلیم نداشتم

عه خب شما  استرس هیچیو نداشتی یعنی؟ من میخوام دوازدهمم برم یه جا دیگه بخونم

ولی خیلیییی میترسم اینکه بچه هاش باهام خوب نباشن 

معلمان خوب نباشن یا بداخلاق باشن.... 

کلا خیلی میترسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوازدهم عوض کردم 

خیلی اذیت شدم چون درونگرام و سخت با یکی دوست میشم از لحاظ درسی مدرسم خیلی بهتر از قبلی بود اما من نتونستم وسط سال باز برگشتم مدرسه خودم😑😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2728
خب چرا برگشتی؟ بچه هاش ارتباط نگرفتن؟ 

کلا مدرسه ای که رفتم خیلی خوب بود هم از لحاظ معلم و بچه هاش

بچه هاش اصلا از اون بیشعورا نبودن اتفاقا میشد باهاشون اوکی شد اما من با دوستای اون مدرسم راحتتر بودم

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
کلا مدرسه ای که رفتم خیلی خوب بود هم از لحاظ معلم و بچه هاش بچه هاش اصلا از اون بیشعورا نبودن اتفاق ...

اها خب پس بخاطر درونگراییت بوده من درونگرا نیستم میان گرام

2738