2733
2739
عنوان

تولد تو پیش دبستانی اره یا نه؟

95 بازدید | 11 پست

اردیبهشت تولد خواهرمه  ..

بچه ها حدودا ۲۰ تایی میشن 

اونجا تولد بگیریم یا بیخیالش بشیم؟

چون خواهرم توی فامیل هیچ هم سنی نداره گفتیم با دوستاش بگیریم ولی از یه طرف میترسیم بچه های دیگه دلشون بسوزه   البته همشون وضعیشون خوبه ولی خیلی خانواده ها خسیس بازی درمیارن و تولد نمیگیرن از این جهت منظورمه

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بگیر براش تو همونجا خاطره میشع عکس بگیر یادت نره ها

من کلا گوشی به دست دنبال خواهرمم ازش عکس میگیرم 😂 چون عکسای بچگیش توهارد گوشی بود که سوخت😪

اول ببینیدمدیرپیش دبستانی قبول میکنه یانه بعداتصمیم بگیریددوستم معلم پیش دبستانی هست خیلی موافق نیست پرس وجوکنیدبعدا تصمیم بگیرید

👩🏻‍🎓      ازحسین بن علی هرچه بخواهی بدهد،توزرنگ باش‌وازاونسل‌علی دوست بخواه...❤🍀
2738
اول ببینیدمدیرپیش دبستانی قبول میکنه یانه بعداتصمیم بگیریددوستم معلم پیش دبستانی هست خیلی موافق نیست ...

پرسیدم گفتن خیلی خوبه

پرسیدم گفتن خیلی خوبه

خوب پس اگه قبول میکنندکه خوبه،ولی برای بچه های دبگه هم خوراکی بگیردبدیدکه ناراحت نشدالبته اگه بقیه والدین بعدابحث نکنندکه بچه های ماهم میخوان ولی خوب وقتی مدیرگفته یعنی قبلا هم اینکارراکردند

👩🏻‍🎓      ازحسین بن علی هرچه بخواهی بدهد،توزرنگ باش‌وازاونسل‌علی دوست بخواه...❤🍀
درصورتی که بتونی یه چیزکوچیکم برابچه های دیگه بگیری...یاهم هدیه ی خواهرتوجلوبقیه بهش نده....خلاصه یه ...

برای بچه ها تو ظرفای پاپ کورن طرح دار پفیلا و چیپس میریزیم درکنار شربت و ژله و کیک