2737
2739

قولنامه کردن ملک ، ماشین ، 

خواندن خطبه ی عقد و غیره که لیستش در گوگل هست 

کسی تو روز قمر در عقرب کار مهمی انجام داده که بعدش خیر ندیده باشه و ضرر کرده باسه 

تقویم قمر در عقرب ۱۴۰۳ ( ایام قمر در عقرب ۸ تا ۱۳فروردین ادامه داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروز رفتم کفش خریدم اتفاقی نیوفته 😶

نه کارهای مهم و اساسی که لیستش در گوگل هست : خواندن خطبه ی عقد " حتی آقای محمد حسن راحتی زاده ی مشکانی گفته تعجب میکنم از برخی محضرداران که به ایام قمر در عقرب ت جه نمیکنن و خطبه ی عقد رو جاری میکنن باید قوه ی قضاییه پیگیری کنه تا عقد در ایام قمر در عقرب نشه تا بعدا زوجین دردسر طلاق نکشند " 《 اینم بگم معاملمون به هم خورد 》 ( روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

برای تعویض اسم شما استخاره جالب نیومد ( شاید به این خاطره  که اون پسری که میخواد قسمت شما بشه ، با اسم فعلیتون در قسمت و طالع شماست ( در کاربر سایوجان تاپیک اولم برای یه کاربری در اولین تایپیکم شات و سرچ شده ها یی رو گذاشتم از ابجد ) 

2731
نه کارهای مهم و اساسی که لیستش در گوگل هست : خواندن خطبه ی عقد " حتی آقای محمد حسن راحتی زاده ی مشکا ...

آهان مرسی‌ عزیزم ❤️❤️❤️

و همانا دنیای آخرت بهتر از این دنیای زود گذر و بی ارزش است 🦋🌏:)!
آهان مرسی‌ عزیزم ❤️❤️❤️

یه چیز جالب 

یادته من به شما هم میگفتم‌ مزاحم تلفنی زیاد دارم بعضی وقتا عصر زنگ میزنن میگم بله قط میکنن یا قبل از ظهر ( چند روزی سیم کارت معروفمو در اوردم ، چند بار به گوشی مامانم زنگ میزدن ساعت ۱۱ صبح اینا " شاید به سیم کارت خودم زنگ میزنن میبینن خاموشه فکر میکنن سیم کارت مامانمو برداشتم ، هم بابام جواب داد هم مامانم شاید منتظرن من جواب بدم سحر بزنن ( جالبه فقط همون روز بود ساعت ۱۱ صبح که احتمالا طبق گفته ی اون کاربر ، اونا پیش جادوگر بودن 

یه کاربری بهم نوشت با ویس و مکالمه تلفنی هم جادو میکنن مثلا شماره شما رو میدن جادوگر که زنگ‌بزنه همین که جواب بدی سحر میزنن 

یه چیز جالب  یادته من به شما هم میگفتم‌ مزاحم تلفنی زیاد دارم بعضی وقتا عصر زنگ میزنن میگم بله ...

یعنی با صدا هم میشه؟؟؟ 

ببین من همه‌ چیمو میفهن تمام چت و ویسایی ک میدمو می‌فهمن 😐

من اون ‌‌‌ شب‌ داشتم ب دوستم ویس ميدادم ک زن عموم‌ می‌ره جهنم خلاصه ميگفتم آخرتشون خراب کردن بعدش آخر شب انقدر حالم بد شد که چی 

2738
یعنی با صدا هم میشه؟؟؟  ببین من همه‌ چیمو میفهن تمام چت و ویسایی ک میدمو می‌فهمن 😐 من اون&nb ...

والا اون کاربر گفت مثلا اون با ویس شما جادو میزنن یا اینکه شماره ی شما رو میدن جادوگر بهتون زنگ بزنه همینکه جواب دادین سخگحر میزنه الله اعلم

والا اون کاربر گفت مثلا اون با ویس شما جادو میزنن یا اینکه شماره ی شما رو میدن جادوگر بهتون زنگ بزنه ...

چطوریییییی ممکنه ندیده‌ بودم با صدا هم جادو کنن من دارم ب دوستم ویس ميدم چطوری ب دستشون میرسه ویسم 😐😐😐😐

[QUOTE=333715076]چطوریییییی ممکنه ندیده‌ بودم با صدا هم جادو کنن من دارم ب دوستم ویس ميدم چطوری ب دستشون میرسه ویسم  ...[/QUOT

منم شُک شدم وقتی دیروز اون کاربره گفت با ویسی که ازت دارن " یا عکس " یا زنگ میزنن وقتی جواب دادی سحر میزنن

[QUOTE=333715076]چطوریییییی ممکنه ندیده‌ بودم با صدا هم جادو کنن من دارم ب دوستم ویس ميدم چطوری ب دس ...

یااا علی 😐😐😐😐💔💔 رو همه چی میشه سحر زد پس لعنت به دنیا