2733
2739

رشته نمایش یعنی صدا سیما ؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازیگری میشناسی ت تهران هنرستان؟

وای نه ولی پره برو حتما من عاشقش بودم ولی نشده که برم حیف 😢

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728
اره منم خیلی علاقه شدید دارم ولی خانواده مخالفن من میرممم ولی

برو حتما ادامه بده ح ف هیچکس برات مهم نباشه بنظرم برو تاتر راحت بپرس اونجا هم کار کن راحت تر وارد کار میشی در باره مدرسه اینا از خودشون بپرس پشت صحنه ها کارگردان خوب پیدا میشه که کمکت گنه فقط سمج باش

برو حتما ادامه بده ح ف هیچکس برات مهم نباشه بنظرم برو تاتر راحت بپرس اونجا هم کار کن راحت تر وارد کا ...

اره باید همین کارو بکنم خیلی رشتشو دوست دارم فقط مدرسمون میترسم ک نباشه 😔

اره باید همین کارو بکنم خیلی رشتشو دوست دارم فقط مدرسمون میترسم ک نباشه 😔

من شنیدم هست نفس بازغی هم کلاس دهم هست مدرسه بازیگری میره

2738
اره دهمه خیلی خوبه دختره آره رشتش بازیگری ولی خب بیشتر پارتی اینا داره

نه کاری به بازیگریش نداره اون که قطعا پارتی داره 

ولی مدرسه اش خودش گفت مدرسه بازیگری داخل تهران میره 

پس مدرسه بازیگری هست حتما برو حیفه