2733
2739
عنوان

دقت کردین ترکیه ای ها قیافه ندارن؟

195 بازدید | 18 پست

حالا شاید تو بعضی فیلماشون دو سه تا استثنا باشه ولی توی برنامه هاشون یا اینستا و فلان اکثرا یا عملی ان یا قیافه ندارن

تازه عملیاشونم خوب نی

نم چرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اونا هم خوشگلن ، منتهی نچرالن ، ما متاسفانه به کسی میگیم خوشگل که دو کیلو تزریق و کلی عمل داره آخرشم کلی آرایش و..

ملاک‌های ایرانی ها خیلی وقته تغییر کرده و چرت شده

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونا هم خوشگلن ، منتهی نچرالن ، ما متاسفانه به کسی میگیم خوشگل که دو کیلو تزریق و کلی عمل داره آخرشم ...

نه خود من دخترایی نچرال رو که اکثرا یه ارایش کم رنگ دارن دوست دارم حالا توی ایران خیلی خوشگلاشو دیدم

ولی توی ترکیه چه نچرال چه عملی زیاد خوب نیسن

اونا خودشونن

ما عادت کردیم به بینی کوچکو لب قلوه ای و…

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
اونا خودشونن ما عادت کردیم به بینی کوچکو لب قلوه ای و…

مهم اعتماد به نفسه که دخترای اونا دارن ولی دخترای ایران نه . برا همین همه دنبال تزریق و پیکر تراشی و.. هستن

کاربری دست دونفره
2706