2733
2734
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6801 بازدید | 201 پست

اتفاقا اصلا به گردن اون غسال نیست و غسالها هم انجام نمیدن چون اسیب زدن به جسم میت خودش گناهه و کندن ناخن بی آسیب نیست، برای همین مدام هشدار میدن ناخن نذارید که بی غسل دفن نشید

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

جون خودت آدما میان پیشت اون چیزی که به ناخن مرده میزنی به دست ما زنده ها نزنیاااا

وای مسخره نمیکنم یجوری شدم وای من دیگه ناخن نمی کارم 

جسد واقعی چه شکلیه نمی ترسی تا حالا دیدی؟

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤

ایکاش این ناخن کاشتن کلاازمد می افتاد

بچه بودیم می رفتیم باغ برمی داشتیم گلهارااندازه ناخنمون میچیدیم می گذاشتیم روناخن

حالابزرگترها همینطوری خودشونو گول می زنن ازنیمرخ که ببینی انگار یه چیز زشتی چسبیده. وناخن واقعا چندشه

اینم مال اون دنیا وغسالخونش

حق باشماست

بچه ها داستان کاشت ناخن تو غسال رو دارم میزارم بیاین تایپیکم

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
2706