2737
2734

چجوریه؟خوبه؟راضی بودین؟؟م بچه اولم سنتی بودولی الان دوست دازم یاحلقه یالیزری انجام بدم ولی اطلاعات کافی ازشون ندارم نمیدونم کدوم بهتره...حلقه روبعضیامیگن عوارض داره نمیدونم والاچیکارکنم میشه راهنماییم کنید

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر بزرگمو سنتی بردم دومی حلقه سنتی خیلی خیلی بهتر بود 

چراحلقه خوب نبود؟؟؟

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
2728
بله راضی بودم

حلقه خوب بود؟؟چطور؟روشش چجوریه میشه توضیح بدین

ببه 40 روزش بود بعت 4 روزم افتاد اذیت هم نشد. موقع انجام من ندیدم چجوره ولی. خونریزیی چیزی نداشت&nbs ...

اهاممنونم عزیزم  

2740
چراحلقه خوب نبود؟؟؟

تا مدت ها درگیر معاینه بودیم 

با وجود اینکه ختنه گاه مشکلی نداشت ولی چون کج حلقه گذاشته بودن یه سمتش عفونت میکرد ورم میکرد 

یه مدت دائم باید پماد بزنی چسبندگی نده 

تا حلقه بیفته بچه اذیته 

بعدا عوارض رو خوندم پشیمون شدم چرا حلقه زدم

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦