2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی

327 بازدید | 27 پست

سلام مامانا

اولین بارداریمه و شدیدن تحمل دردم اومده پایین 

برم بیمارستان و زایشگاه چی بگم و چکار کنم 🥲🥲

آمپول یا سرم میزنن برا درد 🤔

خواهش میکنم راهنماییم کنید😇🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای من جای تو ترسیدم🥲🥲🥲 خدا کمک کنه گلم انشالله به سلامت 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

خب وقتی دردات شروع شدبرو

منم اولین زایمانم بوددرس روزی که بهداشت گفته بودصبح ساعت۵دردی ازشکمم اومدوزدبه کمرم چون تجربه نداشتم فکرکردم دستشویی دارم رفتمواومدم خوابیدم بازساعت ۶همونطورباز۷باز۸دیگه شوهرموبیدارکردم تارسیدیم بیمارستانساعت۹ونیم شده بودواونجاگفتن الان زایمان میکنی وبردنم بخش زایمان وساعت ده ونیم زایمان کردم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
من فشارخون بارداری و دیابت بارداری و آسم دارم  میترسم بخوان سزارین کنن

سزارین ک ترس نداره بانو

من هم طبیعی زایمان کردم هم سزارین

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره
2706