2733
2739
عنوان

مهمانی افطاری

443 بازدید | 44 پست

سلام خانوما ببخشید من شنبه خانواده شوهرم مهمانم هستند به نظرتون اگر واسه افطاری ژله و شله زرد و رول نون و پنیر((زولبیا و خرما که پای ثابته)) و واسه شام هم سالاد الویه و ماکارونی بدم زشته ؟

یا شام قورمه سبزی بدم با توجه به اینکه تولد دخترهام توی آبان بود و شام زرشک پلو با مرغ دادم ...شما بودین چیکار میکردین

خدایا معرفت مان ده که بس بی معرفتیم.  صبرمان ده که بسیار عجولیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خاهر الان همون سالاد الوویه و ماکارانی هم خرج داره چرا بد باشه همیشه ک ادم نمیتونه غذای خوب بپزه ماخودمون سخت میگیریم 

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2740

چقدر سخت میگیرین ما یه سفره میندازیم کلا شام و افطار یکیه و فقط یه نوع غذا مثلا کباب

و بقیه مخلفات

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706