2733
2734
عنوان

آیا ازدواج خوب به خوشگلی بستگی داره ؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 136 پست
😂😂😂عاشقتم ،اخع میترسم دعا نویس برم بدتر بشه اوضاعم

اینم هست استایلت ست باشه جز دورنگ نباشه 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر گلم به سطح خانوادگی و معاشرت بستگی داره پدرمادر باشعور و محیط بافرهنگ تمام

ما محلمون جاش خوبه ،منطقه یکیم ،خودمم تو محل معروفم به فعالیت اجتماعی زیاد ،ولی فک کنم لوندی و زرنگی هم موثره

2728
ما محلمون جاش خوبه ،منطقه یکیم ،خودمم تو محل معروفم به فعالیت اجتماعی زیاد ،ولی فک کنم لوندی و زرنگی ...

یعنی کیس نداری؟! 

پس احتمالا رابطه برقرارکردنت با آقایون مشکل داره

چون من ندیدم از خانواده های سطح بالا دنبال قیافه باشن فقط، 

2738
هرروز سیب زمینی و تخم مرغ آبپز بخور برای تپلی صورت خوبه،خوشگل شدنتم برای دل خودت باشه نه پسرا من ص ...

مبارک باشه عزیزم ،میبینی چقدر اعتماد به نفس میره بالا رو زندگی تاثیر میداره ،اصن ادم شادتره بنابراین آدما هم بیشتر سمتت جذب میشن ،آره باید شروع کنم بخورم ،من کم خونی فقر اهنم زیادع ،دکتر کفت برای همین چاق نمیشی ،بعد عید میرم سرم اهن تزریق کنم ،یه مدت قرص اهن خوردم هرروز صورتم داشت پف میکرد ولی حیف به معده م نساخت

یعنی کیس نداری؟!  پس احتمالا رابطه برقرارکردنت با آقایون مشکل داره چون من ندیدم از خانواده ها ...

دارم اتفاقا ،زیاد میان سمتم ولی یا خیلی شیطونن یا سنشون کمتره ازم یا سنشون خیلی بیشتره ،یا اخلاقمون جور نی ،یا از شهر دیگه هستن 

آمیییییین 😂🙏🤍 خدایا ممنون بابت توجه به این کامنت 🌹💝🫂 برسون به ما 

خداااایا به هر چی توجه نکردی لااقل به این توجه کن😂 

الان خدا بم میگه بزار من اول یه پسر برا تو گیر بیارم شاید اصلا کسی ترو نگرفت بعد عیب و ایراد درست کن بگو این بچس این بزرگه

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
مبارک باشه عزیزم ،میبینی چقدر اعتماد به نفس میره بالا رو زندگی تاثیر میداره ،اصن ادم شادتره بنابراین ...

قربونت

کارایی بکن که میدونی اعتماد به نفستو زیاد میکنن

وقتی اعتماد به نفس زیاد شه حتی جنس مخالفم جذبت میشه

ایشالا که مشکلت حل میشه و یه کیسی که فکرشم نمیکردی گیرت بیاد و عشق کنی باهاش😁

ینی قرص اهن باعث تپلی صورت میشه؟؟

2706