2733
2734
عنوان

📍اولین حاملگی و زایمانتون چند سالتون بود؟؟📍

| مشاهده متن کامل بحث + 2478 بازدید | 121 پست

هنوز نیستم

احتمالا ۲۴ سالگی اولین زایمانم بشه و ۲۵ زایمان کنم😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام زایمانام به ترتیب

۱۴

۱۸

۲۵

بود  هرسه طبیعی راضیم  

خودم الان ۳۴ سالمه و یه پسر ۲۰ ساله  ۱۶ ساله دارم

و یه دختر ناز ۹ ساله😍

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
2731

خوش اومدی🌷۱۹حامله شدم بیست زایمان پسر 😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

۲۷ دختر

راضیم 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
سلام زایمانام به ترتیب ۱۴ ۱۸ ۲۵ بود  هرسه طبیعی راضیم   خودم الان ۳۴ سالمه و یه پسر ۲ ...

خوشبحالت تو سن کم ازدواج کردی.

از بچگی به میل جنسیت جواب دادی

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

۱۷ سالگی بارداری ولی نموند 💔🥲

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

بارداری ۲۴ زایمان ۲۵. پسر . اره راضیم ولی دیگه نمیخوام اصلا به باردارشدن فک کنم چون زایمان سختی داشتم دوست ندارم دیگه تجربش کنم

فدای پسر گلم بشم که به زندگیم روشنای بخشید❤❤❤❤❤❤❤
2706