2737
2734

گونم بدجور کبود شده و فردا عموم اینا مهمونن خونمون پوستمم زیادی سفیده تابلوعه.... 

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یخ بزار یا قاشق بزار فریز بعد چند دیقه بزار صورتت چن دقیقه ای یه بار

یخ گذاشتم ورمش بخوابه سیاهیشو چیکار کنم

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه
2731
الهی  چرا  ولی کرمپودر بزن زیرش کانسیلر بعدشم پنکک بزن

یعنی با کرمپودر میره؟ میترسمزنعموم تیکه بندازه

یخ بزار تا حدودی خوبه

وای

2738
یخ گذاشتم ورمش بخوابه سیاهیشو چیکار کنم

با آب گرم برو حمومی دوش بگیر

اومدی بیرون باز یخ بزار

من صورتم کلا لکه افتاده بود ها از کتک هم نبود ولی زینک اوکساید زدم خدایی خیلی بهتر شده 

ولی اگ بازم پیدا بود کرم پودر بزن پیدا نیست یکم رژگونه هم بزن

با آب گرم برو حمومی دوش بگیر اومدی بیرون باز یخ بزار من صورتم کلا لکه افتاده بود ها از کتک هم نبود ...

رژگونه ندارم که یدونه کرمو رژ فقط دارم از داره دنیا😂ماله من از کتکه یکیم نیست بگه مهمون میاد خونه کتکاتونو بزارین بعد از عید

رژگونه ندارم که یدونه کرمو رژ فقط دارم از داره دنیا😂ماله من از کتکه یکیم نیست بگه مهمون میاد خونه ک ...

کتک چرا

یکم رژ بزن بجا رژگونه

والا نزدیک بودی کل وسایل می اوردم دیگه جای هیچی پیدا نبود 

کتک چرا یکم رژ بزن بجا رژگونه والا نزدیک بودی کل وسایل می اوردم دیگه جای هیچی پیدا نبود 

تاپیکای قبلم مشخص میکنه که چی میکشم از دسته اینا