2737
2734
عنوان

باردارم دیشب از ساعت 10 تا 3 گریه کردم

17364 بازدید | 67 پست

شوهرم دوست داشت پسر بشه ...حالا دختره...از وقتی فهمیده بغ کرده سرم داد میزنه باهام حرف نمیزنه ...

خودمم مشکلات خانوادگی زیادی دارم ...

حالم خرابه 

هنوزم گریه دارم 

تورو خدا نیاین بگین پسر پرستا و فلان بهمان ...آقا جون علاقش به پسره لاقل توهین نکنید

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

دخترا بابایین

تا به دنیا بیاد مهرش میفته به دل باباش

مورد اینطوری دیدم که نمیخواسته دخترشو...اما الان که پسر هم داره بازم دخترشو بیشتر دوست داره

گریه نکن برات خوب نیس

امام صادق(ع):هرکس بر این باور باشد از دیگران برتر است،در شمار مستکبران است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب شوهرت باید بیشتر از خودش شاکی باشه که اسپرمش کروموزوم x داشته بچه دختر شده تقصیر تو که نیست. اسپرم مرد تعیین کننده جنسیت هست. حالا ایشالله به دنیا می یاد دختر ناز بابایی میشه

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

تعیین جنسیت جنین به عهده مرد هست

عجب آدمای بیفکری پیدا میشن ببخشیدا عزیزم

شمام منفعل برخورد نکن با زبون خوش بهش حالی کن دختر پسر بودن کاملا بستگی به خودت داشته مرد حسابی   

سادگی شیک ترین ژست دنیاست صفا و سادگی رو دوست دارم   
2738

نمیدونید تموم زندگیم با اشک و اه گذشته ...

شوهرم میگفت منه بیچاره هرچی از خدا خواستم نداد 

دیشب میگفت بچه بعدی برو ای وی اف کن تا پسر شه من فقط نگاش کردم نخواستم جرو بحث کنم

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

خوب چي بگيم پس بگو نظر ندين، كاش ميگفتي جنسيت بچه تحت تاثير پدرشم هست بعدم مگه يه ناخنشو ما ميتونيم بسازيم كه ناشكري كنيم ، بچه فرشتست نعمت خدا هر دوش  فرقم نداره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706