2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126003 بازدید | 1044 پست
به نظرم ادامه نده این آدم مناسبت نیست . تو دوران نامزدی و دوستی کمترین اختلاف ها و دعوا ها هست چون ش ...

نمیدونم چی بگم

۹۰ درصد دعواها حول محور اینکه چرا نمی‌ذارم رابطه داشته باشیم می‌چرخه

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
قدیمیا میگن مردا بنده شکم  و یه وجب زیر شکمشونن حالا راستو دروغشوخدامیدونه

ینی فقط اقایون هستن؟😥🤚

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چی بگم ۹۰ درصد دعواها حول محور اینکه چرا نمی‌ذارم رابطه داشته باشیم می‌چرخه

کاملا مطمئن شدم آدم همدیگه نیستید چیزایی باید بهت گفت که اینجا جاش نیست چند سالته؟

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
2742
کاملا مطمئن شدم آدم همدیگه نیستید چیزایی باید بهت گفت که اینجا جاش نیست چند سالته؟

۱۸. بهتون درخواست دوستی بدم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2740
بدون عقد ازت رابطه میخواد؟

اره میگه فرار که نمی کنم قراره عقد کنیم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر من وقتی میخواد ی کاری انجام بده همش امروز فردا میکنه هرچی با زبون خوش باهاش گفتم هی فردا پس فردا کرد وسایلا رو ریختم تو حیاط شکوندنیا هم شکوندم تا جمشون کرد🤣

همسر من تو جمع بهش احترام بذاری شخصیتشو بالا ببری جونشم میده برات خداییش غیر از اینم نیست براش اگه دلخوری یا ناراحتی هم داشته باشیم هیچ وقت تو جمع تو خانواده هامون اصلااا بروز نمیدیم

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
همسر من تو جمع بهش احترام بذاری شخصیتشو بالا ببری جونشم میده برات خداییش غیر از اینم نیست براش اگه د ...

چقدر خوب چندسالتونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706